2023’te Oynamak İçin Sabırsızlıkla Beklediğimiz Yaklaşan Co-Op Oyunları

Her neslin isyancıları, suçluları ve devrimcileri vardır. Bazen günü kazanırlar ve ortadan kaldırmaya çalıştıkları güç yapısı haline gelirler. Diğer zamanlarda, parçalanıp kaybolana kadar kuruluşun kabininin altında ezilirler. Bazen onlara yeterince zaman ayırırsanız, halk kahramanları ve sembolleri haline gelirler. Sonsuz hale gelirler. Son yıllarda, eski korsanlar, hiçbir suçlu yaşam tarzının şimdiye kadar beğenmediği bir PR makyajı […]

2023’te Oynamak İçin Sabırsızlıkla Beklediğimiz Yaklaşan Co-Op Oyunları

Her neslin isyancıları, suçluları ve devrimcileri vardır. Bazen günü kazanırlar ve ortadan kaldırmaya çalıştıkları güç yapısı haline gelirler. Diğer zamanlarda, parçalanıp kaybolana kadar kuruluşun kabininin altında ezilirler. Bazen onlara yeterince zaman ayırırsanız, halk kahramanları ve sembolleri haline gelirler. Sonsuz hale gelirler.

Son yıllarda, eski korsanlar, hiçbir suçlu yaşam tarzının şimdiye kadar beğenmediği bir PR makyajı aldı. Artık sadece açık deniz haydutları değiller, onlar maceranın sembolleri. “Skull & Bones”ta kendi gemilerinizin kaptanı olarak okyanusa açılacaksınız. Yakın zamanda bir kraliyet affı teklif edildi ve reddedildi ve yeni bir dünyada (üzerinden) yeni bir dünyaya başlamak için Hint Okyanusu’na gidiyorsunuz. Gematsu).

Denizlerin efendisi olma umuduyla bir mürettebat, ardından bir filo kuracaksınız. İyi savunulan ticaret konvoylarını alt etmek için her biri kendi gemilerinize komuta eden arkadaşlarınızla birlikte oynayın, ardından ganimeti paylaşın. Ya da her zaman korsan kaptan arkadaşlarınıza ihanet edebilir ve denizlerin tam kontrolü için harekete geçebilirsiniz. “Skull & Bones”un PC’de ve tüm büyük konsollarda 9 Mart 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Teknory