En İyi Ücretsiz Sesli Kitap Yayın Uygulamalarından 4’ü

Hem ücretsiz hem de ücretli birçok kitap uygulaması, kitaplıklarını genellikle kitaplara ve sesli kitaplara göre ayırır. Ne de olsa, sesli kitaplar ve e-kitaplar her okuyucu için değildir. Fakat, Sadık Kitaplar işleri farklı yapar. Birleşik bir e-kitap ve sesli kitap uygulamasıdır ve kullanıcılar tercih ettikleri okuma yöntemini seçebilirler. Bunu, en çok ilgilendiğiniz kitaba tıklayarak erişebileceğiniz Oynat […]

En İyi Ücretsiz Sesli Kitap Yayın Uygulamalarından 4’ü

Hem ücretsiz hem de ücretli birçok kitap uygulaması, kitaplıklarını genellikle kitaplara ve sesli kitaplara göre ayırır. Ne de olsa, sesli kitaplar ve e-kitaplar her okuyucu için değildir. Fakat, Sadık Kitaplar işleri farklı yapar. Birleşik bir e-kitap ve sesli kitap uygulamasıdır ve kullanıcılar tercih ettikleri okuma yöntemini seçebilirler. Bunu, en çok ilgilendiğiniz kitaba tıklayarak erişebileceğiniz Oynat veya Oku düğmelerini seçerek yapabilirsiniz.

LibriVox gibi, Loyal Books’ın kitaplığı da neredeyse tamamen kamuya açık çalışmalara dayanıyor ki bu mutlaka kötü bir şey değil. Ayrıca, çeşitli kategorileri sayesinde uygulamanın LibriVox’tan daha kullanıcı dostu olmasına da yardımcı olur – uygulama çocuk kitaplarından Yunan felsefesi denemelerine ve eski aşk hikayelerine kadar her şeyi içerir. Sadece bu değil, aynı zamanda reklamlar daha az müdahaleci ve daha odaklı bir deneyim sağlıyor.

Kitap kayıtlarından gelen ses kalitesi daha iyi olabilse de, işi hallederek Loyal Books’un faydalarını indirmeye değerden daha fazla hale getiriyorlar.

Teknory