Final Fantasy XIV: Dawntrail 2 Temmuz’da Çıkıyor, Collector’s Edition Ortaya Çıktı

Final Fantasy XIV’in beşinci genişletmesi Dawntrail, 2 Temmuz’da geliyor. oyun aynı zamanda koleksiyon sürümüne de kavuşuyor. 39,99 dolarlık genişleme, oyuncuları tropik Yok Tural adasına götürüyor ve diğer eklemelerin yanı sıra yeni bir hikaye, iki yeni oynanabilir sınıf (Pictomancer ve Viper) ve 100’e yükseltilmiş seviye sınırı sunuyor. Dawntrail, yeni başlatılan Xbox sürümleri de dahil olmak üzere […]

Final Fantasy XIV: Dawntrail 2 Temmuz’da Çıkıyor, Collector’s Edition Ortaya Çıktı

Final Fantasy XIV’in beşinci genişletmesi Dawntrail, 2 Temmuz’da geliyor. oyun aynı zamanda koleksiyon sürümüne de kavuşuyor.

39,99 dolarlık genişleme, oyuncuları tropik Yok Tural adasına götürüyor ve diğer eklemelerin yanı sıra yeni bir hikaye, iki yeni oynanabilir sınıf (Pictomancer ve Viper) ve 100’e yükseltilmiş seviye sınırı sunuyor. Dawntrail, yeni başlatılan Xbox sürümleri de dahil olmak üzere oyunun tüm sürümlerinde mevcut olacak.

Geçtiğimiz hafta sonu PAX East’te, FFXIV yönetmeni/yapımcısı Naoki Yoshida, Dawntrail Digital Collector’s Edition’ı ve güzelliklerle dolu fiziksel Collector’s Box’ı tanıttı. İşte her pakette neler var:

Koleksiyoncu Kutusu (155,00$)

  • Dawntrail Özel Sanat Kutusu
  • Ustalıkla Hazırlanmış Engerek Figürü (Y 9,65″ x G 4,52″ x D 5,90″/Y 24,5 cm x G 11,5 cm x D 15 cm)
  • Maceracının Kumaş Haritası (16,53″ x 29,52″/42cm x 75cm)
  • Bitmeyen Yolculuk Dizüstü Bilgisayarı (5,90″ x 4,33″/15cm x 11cm)
  • Maceracının Kalem Kutusu (8,26″ x 9,44″/21cm x 24cm)

Dawntrail Dijital Koleksiyoncu Sürümü (59,99 $)

  • oyun İçi Öğe: Ark Bineği
  • oyun İçi Öğe: Garnet Minion
  • oyun İçi Öğe: Chocobo Brush: Pictomancer Silahı

Digital Collector’s Edition ve Collector’s Box’ın ayrı olarak satın alınması gerekirken, her ikisini de içeren pakete Dawntrail Koleksiyoncu Sürümü ve 214,99 dolara çalışıyor. Ancak yalnızca Dawntrail’in Windows/Mac sürümü için bir oyun kodu içerir.

Standart ve koleksiyoncu sürümü öğeleri için ön siparişler 26 Mart Salı günü saat 09.00’da (PT) başlayacak. Belirli perakendecilerde bunu yapmak bonus oyun içi öğeler kazandırır: Kurmalı Zidane Minion ve Azeyma’nın Küpeleri.

Teknory