2023’ün en iyi Android tableti?

TL;DR Samsung Galaxy Tab S9 Ultra görselleri internete sızdırıldı. Görüntüler, geçen yılın modeline benzeyen bir tableti gösteriyor. Samsung, şu anda portföyündeki en etkileyici tablet olan Galaxy Tab S8 Ultra ile pazar payına göre açık ara en iyi Android tablet üreticisi. Galaxy Tab S9 serisiyle ilgili birkaç sızıntı gördük ve güvenilir bir ihbarcı şimdi görselleri dağıttı. […]

2023’ün en iyi Android tableti?

TL;DR

  • Samsung Galaxy Tab S9 Ultra görselleri internete sızdırıldı.
  • Görüntüler, geçen yılın modeline benzeyen bir tableti gösteriyor.

Samsung, şu anda portföyündeki en etkileyici tablet olan Galaxy Tab S8 Ultra ile pazar payına göre açık ara en iyi Android tablet üreticisi. Galaxy Tab S9 serisiyle ilgili birkaç sızıntı gördük ve güvenilir bir ihbarcı şimdi görselleri dağıttı.

Kıdemli sızıntı Steve ‘OnLeaksİnhibitörler ve MySmartFiyat görünür Galaxy Tab S9 Ultra görsellerini yayınladı. Ve bir devrimden ziyade geçen yılın modeline göre bir evrim gibi görünüyor.

S Pen’inizi manyetik olarak yerleştirmek için arkada siyah bir şeritle tamamlanan yekpare metal bir tasarım bekleyebilirsiniz. Bunu söylerken, Tab S8 Ultra’da gördüğümüz gibi siyah şeridin bir parçası olan muhafaza yerine öne çıkan ayrı arka kamera kesiklerimiz var.

Maalesef eski modelin ekran çentiği de burada bir dönüş yapıyor. Bu çentikte, muhtemelen standart ve ultra geniş bir eşleştirme olan iki kamera sensörü görebiliriz.

Bir Android tablete ne kadar harcarsınız?

13 oy

G/Ç’ye gelince, altta bir USB-C bağlantı noktası ve iki hoparlör ızgarası (dikey konumda tutulduğunda), üstte iki hoparlör ızgarası, sağ kenarda bir güç düğmesi ve ses düğmesi ve bir pogo görebiliriz. sol kenardaki pin konektörü. Aksi takdirde tabletin 326,4 x 208,6 x 5,5 mm ölçülerinde olacağı ve Tab S8 Ultra ile aynı olacağı söyleniyor.

Söylentiler, Galaxy SoC için Snapdragon 8 Gen 2, 10.880mAh pil ve 14.6 inç 2.960 x 1.848 OLED ekrana işaret ediyor. Bu nedenle, ödün vermeyen bir Android tablet isteyenler bu listeye göz kulak olmalı.


2023’ün en iyi Android tableti?

Teknory