2023’ün En İyi EOFY TV Fırsatları: 4K ve Akıllı TV’lerde En İyi Fırsatlar

EN İYİ SONY TV FIRSATLARI EN İYİ LG TV FIRSATLARI EN İYİ HISENSE TV FIRSATLARI EN İYİ SAMSUNG TV FIRSATLARI EN İYİ DİĞER TV FIRSATLARI Bir Avustralya mali yılı daha sona ermek üzere! Ve tabii ki hepimiz bunun iki anlama geldiğini biliyoruz: Vergi beyannamenizi vermek ve alışveriş yapmak! Hem çevrimiçi hem de mağaza içi EOFY […]

2023’ün En İyi EOFY TV Fırsatları: 4K ve Akıllı TV’lerde En İyi Fırsatlar

EN İYİ SONY TV FIRSATLARI

EN İYİ LG TV FIRSATLARI

EN İYİ HISENSE TV FIRSATLARI

EN İYİ SAMSUNG TV FIRSATLARI

EN İYİ DİĞER TV FIRSATLARI


Bir Avustralya mali yılı daha sona ermek üzere! Ve tabii ki hepimiz bunun iki anlama geldiğini biliyoruz: Vergi beyannamenizi vermek ve alışveriş yapmak! Hem çevrimiçi hem de mağaza içi EOFY satışları, tüm yıl boyunca göreceğiniz neredeyse tüm ürün kategorilerinde, özellikle TV’lerde en büyük tasarruflardan bazılarını içeriyor. EOFY aynı zamanda Kasım ayının sonundaki Kara Cuma’ya kadar olan son büyük satış etkinliğidir. Stoklar tükenmeden kendinize bir pazarlık yaptığınızdan emin olun!

EOFY satışları nedir? Ne zaman 2023’teler?

Mali Yıl Sonu (EOFY) satışları, 1 Temmuz’da yeni vergi yılı başlamadan önce, Avustralya’daki birçok perakendeci tarafından Haziran ayı boyunca düzenlenen yıllık satış etkinliklerini ifade eder.

Perakendeciler önümüzdeki mali yıla hazırlanmak için stoklarını boşaltmaya çalışırken, EOFY yıl boyunca çeşitli ürünlerde yüksek indirimler bulmak için en iyi zamanlardan biridir. Çoğu perakendecinin tüm Haziran ayı boyunca devam eden anlaşmaları vardır, ancak bazıları daha erken başlar veya Haziran boyunca daha kısa etkinlikler düzenler.

EOFY satışları sırasında satın alınacak en iyi ürünler nelerdir?

Bir dizi ürün ve kategoride indirim bekleyebilirsiniz, ancak en büyük indirimi dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, TV’ler ve konsollar gibi yüksek fiyatlı ürünlerde bulacaksınız. Amazon gibi çevrimiçi perakendeciler(yeni bir sekmede açılır), kogan(yeni bir sekmede açılır) Ve ebay(yeni bir sekmede açılır) tüm kategorilerde güçlü fırsatlar olacak. Ancak, özellikle aşağıdaki ürünlere dikkat edin:

  • ev aletleri: Perakendeciler gibi İyi adamlar(yeni bir sekmede açılır) Ve Bing Lee(yeni bir sekmede açılır) EOFY sırasında her zaman büyük olur ve stokladıkları hemen hemen her şeyin fiyatlarını düşürür. Robot elektrikli süpürgeler, çamaşır makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, su ısıtıcılar, tost makineleri ve çok daha fazlası için fırsatlar bekleyebilirsiniz. Eviniz için beyaz eşya stoklamak istiyorsanız, bu siteler ilk durağınız olmalıdır.

  • oyun konsolları: Konsol bulunabilirliği son birkaç yılda toplam olarak bulundu, ancak PS5 paketlerinin Amazon’da kolayca bulunabilmesiyle Avustralya’da işler kesinlikle gelişiyor(yeni bir sekmede açılır). Bu, bu yıl Xbox Series X, Xbox Series S ve PS5 için indirimli oyunlar ve aksesuarlar alma fırsatları olması gerektiği anlamına gelir.

  • Akıllı telefonlar: Amazon, her tür akıllı telefonda her zaman çok sayıda etkileyici fırsat sunar.

  • televizyonlar: Söylediğimiz gibi, en iyi EOFY tasarrufu en büyük ürünlerde bulunur ve bu da TV’ler anlamına gelir. Önde gelen perakendecilerin hemen hemen hepsinin Sony, Samsung, LG ve Panasonic gibi en iyi markaların her boyuttaki TV’lerinde harika fırsatlar sunmasını bekliyoruz. En iyi TV fırsatları için alışveriş yapmak en iyisidir, çünkü çok fazla olacak, ancak The Good Guys, Bing Lee veya Kogan ile yanlış gidemezsiniz.

  • dizüstü bilgisayarlar: Lenovo(yeni bir sekmede açılır), HP(yeni bir sekmede açılır) Ve Dell(yeni bir sekmede açılır) hepsinin EOFY etkinlikleri var ve dizüstü bilgisayarlarında ve masaüstü bilgisayarlar ve aksesuarlar gibi diğer bilgisayar ürünlerinde bazı büyük indirimler sunuyor. Mali yıl sona ermeden iş için kullandığınız bir dizüstü bilgisayar satın alırsanız, bunu vergi beyannamenize gider olarak da ekleyebilirsiniz.

Teknory