2024 ve sonrasında çıkacak tüm Marvel, DC ve çizgi romanlar

Twentieth Century Fox’un DEADPOOL 2’sindeki Deadpool (Ryan Reynolds) ve Colossus. Fotoğraf Kredisi: Twentieth Century Fox’un izniyle. Sinema filmlerinin vizyon tarihleri ​​sürekli olarak değiştirilirken, gelecek tüm süper kahraman filmlerinin en son programı için bizi takip edin. 1 Aralık 2023 itibarıyla güncellendi Çizgi roman filmleri, günümüzün mutlaka izlenmesi gereken film trendine öncülük etmeye yardımcı oldu. Pek çok […]

2024 ve sonrasında çıkacak tüm Marvel, DC ve çizgi romanlar

Twentieth Century Fox’un DEADPOOL 2’sindeki Deadpool (Ryan Reynolds) ve Colossus. Fotoğraf Kredisi: Twentieth Century Fox’un izniyle.

Sinema filmlerinin vizyon tarihleri ​​sürekli olarak değiştirilirken, gelecek tüm süper kahraman filmlerinin en son programı için bizi takip edin.

1 Aralık 2023 itibarıyla güncellendi

Çizgi roman filmleri, günümüzün mutlaka izlenmesi gereken film trendine öncülük etmeye yardımcı oldu. Pek çok faktör gişe hasılatının genel olarak düşmesine neden olsa da, süper kahraman filmleri sinemada iz bırakmak için sürekli mücadele ediyor ve en sevdiğimiz kahramanların birçoğu son yıllarda sinema salonlarında olumlu bir etki yarattı.

Marvel Sinematik Evreni, türü etkili bir şekilde tamamlayan Sony Marvel filmleriyle yılda birkaç hit film yayınlarken DC, kendi ritmini bulmaya çalışmak için sürekli olarak süper kahraman filmi oyun alanında geziniyor. Ayrıca listelerinde çizgi roman özellikleri bulunan birkaç stüdyo daha var.

Süper kahraman filmi çılgınlığını takip etmenize yardımcı olmak için buradayız. Bir sonraki büyük sürüm nedir? Bildiğiniz ve sevdiğiniz ortak bir film evreninin parçası mı olacak? Devam filminde hangi oyuncular geri dönecek?

Takip eden canlı aksiyon filmleri sinema açılış tarihlerini doğruladı. 2024 ve sonrasında gelecek her şeye bakarken, yayın tarihi çizelgesindeki en son güncellemeleri burada bulabilirsiniz.

Teknory