3. Sezon 6. Bölüm Mob Psycho 100

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-16T12:22:35 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-16T12:23:54 Mob Psycho 100 3. Sezon 6. Bölüm, Mob ve Dimple arasındaki savaşa doruğa ulaşan ve duygusal bir son getiriyor, ancak umarım bu son değildir. Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet geri döndü. Aksiyon dolu ve harika animasyonlu anime serisi, özellikle söz konusu aksiyona girdiğinde en… Okumaya devam et 3. Sezon 6. Bölüm Mob Psycho 100

3. Sezon 6. Bölüm Mob Psycho 100

Yayınlanan: 2022-11-16T12:22:35

Güncellenmiş: 2022-11-16T12:23:54

Mob Psycho 100 3. Sezon 6. Bölüm, Mob ve Dimple arasındaki savaşa doruğa ulaşan ve duygusal bir son getiriyor, ancak umarım bu son değildir.

Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet geri döndü. Aksiyon dolu ve harika animasyonlu anime serisi, özellikle söz konusu aksiyona girdiğinde en iyilerden biri olarak kabul ediliyor.

Kıyamet düzeyinde psişik güçlere sahip, iyi kalpli ama kendine güvenmeyen bir ortaokul çocuğunu konu alan dizi, bu sezon basit köklerine geri dönerek başlıyor: Mob, Reigen’e Medyum işinde yardım ediyor.

6. Bölüm Mob, Dimple ve Divine Tree arasındaki savaşın sonu gibi görünüyor, hepimizin beklediği bir an. Yani daha fazla uzatmadan, Mob Psycho 100 için spoiler uyarısı.

Bu bölümdeki aksiyon ilahi

Bu bölüm, görünüşe göre Kutsal Ağaç yayının doruk noktası ve çoğunlukla aksiyon, bu yüzden önce odadaki file değinelim: dövüş animasyonu elbette muhteşem. Savaş açılar, renkler ve hız, farklı güç seviyeleri ve taktiklerle oynuyor ve izlemesi çok keyifli. Dövüş, İlahi Ağacın içine ve dışına alınır ve God-Dimple’ın birden fazla Mob rekreasyonunu üstlenmesini izlerken görseller çılgınca.

Hatta bu bölüm, geçen haftaki aksiyonun üzerine inşa etmeyi bile başarıyor, sadece epikliğiyle değil, hatta Dimple ve Mob’un oluşturduğu duygusal bir kavisle bile değil, ama kavga dizi üzerinde çok etkili görünüyor. Dimple’ın sonu gibi hissettirdiği için bir bütün. En azından şimdilik.

Mob Psycho 100 duygusal ruhunuza zarar verebilir

Dimple, sık sık Mob’un tarafında savaşmasına rağmen, Mob’la bazen düşmanca ilişkisi ve hain planları nedeniyle her zaman ilginç bir karakter olmuştur. Bu bölüm, karakter yayının doruk noktası gibi görünüyor ve inanılmaz derecede duygusal bir bitiş.

Mob’u İlahi Ağaca karşı koruduğu, hatta Dimple’ı geride bırakıp eve gitmek için beynini yıkadığı Mob sahnesi hem iç açıcı hem de yürek burkan, çünkü Dimple’ın tehlikede olduğunu gerçekten hissetmeye başlıyorsunuz. Mafya onu kurtaramaz.

Dimple, Tanrı formunda çok ciddi konuşurken aptal görünmelidir, ancak gösteri, görünüşüne hitap ederek duyguların altını oyacak kadar samimidir. Ve dev bir brokolinin gökyüzüne uçmasını izlerken Mob’un ağladığı arkın son sonucu, kağıt üzerinde saçma geliyor, ancak uygulamada açıkça serinin şimdiye kadarki en etkili anlarından biri.

Bununla birlikte, Dimple’ın açıkça öldüğünü görmüyoruz ve aynı şey Kutsal Ağaç için de geçerli, yani ikisinin de geri dönme şansı var. Umalım ki ilki için durum böyle olsun, çünkü Dimple şaşırtıcı bir şekilde çok özlenecek.

Mob Psycho 100 3. Sezon 7. Bölüm gevrek rulo 16 Kasım’da

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow