30$ karşılığında bu VPN ile reklamları ve siber tehditleri engelleyin

TL;DR: 30 Eylül itibarıyla The Awesome AdGuard 3 Yıllık Abonelik Paketini yalnızca 29,99 $ karşılığında edinin; bu %89 indirimlidir. Siber tehditler büyük bir endişe kaynağı olabilir, ancak çevrimiçi gizliliğinizi güçlendirmeye ve evde veya hareket halindeyken çevrimiçi güvenliğinizi artırmaya yardımcı olmak için yapabileceğiniz çok şey var. Büyük bir fark yaratabilecek, alabileceğiniz en basit siber güvenlik araçlarından […]

30$ karşılığında bu VPN ile reklamları ve siber tehditleri engelleyin

TL;DR: 30 Eylül itibarıyla The Awesome AdGuard 3 Yıllık Abonelik Paketini yalnızca 29,99 $ karşılığında edinin; bu %89 indirimlidir.


Siber tehditler büyük bir endişe kaynağı olabilir, ancak çevrimiçi gizliliğinizi güçlendirmeye ve evde veya hareket halindeyken çevrimiçi güvenliğinizi artırmaya yardımcı olmak için yapabileceğiniz çok şey var. Büyük bir fark yaratabilecek, alabileceğiniz en basit siber güvenlik araçlarından biri VPN’dir. Kendiniz ve tüm aileniz için güvenilir bir VPN istiyorsanız bu üç yıllık AdGuard abonelik paketini deneyin. Bu düşük maliyetli abonelik paketi, tek bir kullanıcı ve tüm aile için VPN’lerle birlikte gelir ve tamamı 29,99 dolara satıştadır.

Dijital güvenliğinizi sıkılaştırın

Amerikalı yetişkinlerin %47 kadarının kişisel deneyimleri var. Siber suçluların ifşa ettiği bilgiler, ancak kendinizi korumaya yardımcı olmak için BT uzmanı olmanıza gerek yok. Bu AdGuard paketi, biri en fazla 10 cihaza sahip bireysel bir kullanıcı için, diğeri ise en fazla beş cihazdan oluşan bir aile için olmak üzere iki abonelikle birlikte gelir.

Bireysel plan, dünya çapında 60 konumdaki sunuculara sahip sıfır günlüklü bir VPN olan Topnotch VPN’e erişmenizi sağlar. Coğrafi kısıtlamalar olmadan akış yapın ve internetin keyfini anonim olarak çıkarın.

Reklamlar can sıkıcıdır ancak aynı zamanda tehlikeli de olabilirler. Genellikle basit kötü amaçlı reklamlara çözüm reklam engelleyiciyi açmak veya tıklamamak, ancak bir aileniz varsa evdeki daha genç tarayıcılar o kadar dikkatli olmayabilir. AdGuard Aile Planı, beş adede kadar mobil ve masaüstü cihaza bir VPN ve reklam engelleyici yüklemenize olanak tanır.

AdGuard, yüklendikten sonra tehlikeli sitelerden gelen web isteklerini engelleyerek, izleme mekanizmalarına karşı korunmanıza yardımcı olarak, tüm tarayıcılarda ve uygulamalarda reklamları engelleyerek ve IP adresinizi maskeleyerek güvenliğinizi otomatik olarak artırmaya başlar. Hiçbir siber güvenlik aracı %100 güvenli değildir ancak bu araç, tüm ailenizin çevrimiçi ortamda güvende kalmasına yardımcı olma konusunda uzun bir yol kat edebilir.

Reklamları, siber tehditleri ve daha fazlasını engelleyin

Bu aboneliklerin her ikisi de yalnızca yeni kullanıcılara açıktır ve üç yıl süreyle geçerlidir.

Bu üç yıllık AdGuard abonelik paketini 29,99 ABD dolarına (normal 293 ABD doları) indirimli olarak alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory