59 ABD Doları karşılığında bir çift Google Pixel Buds A-Serisi edinin

40 $ TASARRUF EDİN: 7 Ağustos itibariyle, 99 dolardan yalnızca 59 dolara bir çift Google Pixel Buds A-Serisi alabilirsiniz. Bu %40’lık bir indirim veya 40$’lık bir tasarruf demektir. Kulaklıklar, dünyanın geri kalanını engelleyebilen ve sizi bir düğme tıklamasıyla (ve Bluetooth’un biraz yardımıyla) kendi ses odanıza götürebilen sihirli küçük yoldaşlar gibidir. Ancak size bir servete mal […]

59 ABD Doları karşılığında bir çift Google Pixel Buds A-Serisi edinin

40 $ TASARRUF EDİN: 7 Ağustos itibariyle, 99 dolardan yalnızca 59 dolara bir çift Google Pixel Buds A-Serisi alabilirsiniz. Bu %40’lık bir indirim veya 40$’lık bir tasarruf demektir.

Kulaklıklar, dünyanın geri kalanını engelleyebilen ve sizi bir düğme tıklamasıyla (ve Bluetooth’un biraz yardımıyla) kendi ses odanıza götürebilen sihirli küçük yoldaşlar gibidir. Ancak size bir servete mal olmayacak kaliteli kulaklıklar bulmak zordur.

Neyse ki, Amazon sık sık uygun fiyatlı ve mükemmel ses ve özellikler sunan kulak üstü kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar için fırsatlar sunar ve şu anda Google Pixel Buds A-Serisi’nde %40 indirim alabilirsiniz. Bu kulaklıklar 99 dolardan sadece 59 dolara satılıyor. Bu 40 dolarlık bir tasarruf demektir.

AYRICA BAKINIZ:

Google Asistan bir yapay zeka makyajı alıyor

Google Pixel Buds A-Serisi, dört zarif ve modern renkte sunulur (kömür kömürü, bembeyaz, koyu zeytin ve deniz) ve eski kulaklıklarınızı utandıracak 12 mm’lik bir hoparlör sürücüsüne sahiptir. Ayrıca, kulağa tam oturan tasarımı ve üç farklı kulak ucu boyutuyla, yoğun egzersizler sırasında veya hareket halindeyken bile yerinde kalacak şekilde tasarlandılar.

Tek bir şarjla beş saate kadar dinleyin veya şarj kutusuyla (birlikte verilir) 24 saate kadar dinleme süresi elde edin. Ayrıca Google Asistan entegrasyonu ile aramaları cevaplayabilir, yol tarifi isteyebilir veya eller serbest olarak hava durumunu kontrol edebilirsiniz.

Teknory