8 The Flash oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Arrow — “Sonsuz Dünyalarda Kriz: Dördüncü Bölüm” — Resim Numarası: AR808c_0021r.jpg — Resimde (LR): Barry Allen rolünde Ezra Miller ve Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin — Fotoğraf: Jeff Weddell/The CW — © 2020 The CW Ağı, LLC. Her hakkı saklıdır. DC’den Scarlet Speedster, efsanevi TV şovundan sonra her zamankinden daha popüler ama The Flash […]

8 The Flash oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Arrow — “Sonsuz Dünyalarda Kriz: Dördüncü Bölüm” — Resim Numarası: AR808c_0021r.jpg — Resimde (LR): Barry Allen rolünde Ezra Miller ve Barry Allen/The Flash rolünde Grant Gustin — Fotoğraf: Jeff Weddell/The CW — © 2020 The CW Ağı, LLC. Her hakkı saklıdır.

DC’den Scarlet Speedster, efsanevi TV şovundan sonra her zamankinden daha popüler ama The Flash rolünde en iyi performansı kim sergiledi?

Flash şüphesiz DC Comics’in en ikonik süper kahramanlarından biridir. DC’nin sayfalarına ilk kez 1940 yılında adım atan Scarlet Speedster – ya da o zamanlar aynı zamanda çağrıldığı şekliyle Crimson Comet – o zamandan bu yana çizgi romandan ilham alan her türlü eğlenceye ışık tutuyor.

Gerçek şu ki Flash her zamankinden daha popüler. Yıllar boyunca canlı aksiyon ve animasyon şovları aracılığıyla televizyonda birçok kez yer almış, dokuz inanılmaz sezon boyunca süren (ve aynı zamanda CW’de bilinen DC süper kahramanlarının daha geniş ortak evreninin bir parçası olan) uzun süredir devam eden kendi TV şovunun başrolünü üstlendi. Arrowverse olarak). Üstelik, DCEU’nun DC Evreni olarak yeniden başlatılmasının ayrılmaz bir parçası olan, kendi adını taşıyan solo macerasında kendi solo beyazperde macerasına öncülük etti. Gişede zorlansa da yapması gerekeni yaptı ve aynı zamanda seyirciyi eğlendirdi.

Jay Garrick, Barry Allen, Wally West ve Bart Allen’ın yer aldığı çizgi romanlarda gördüğümüz gibi, pek çok erkek televizyonda ve filmde The Flash rolünü üstlendi ve bu da elbette şu soruyu akla getiriyor: Bunu en iyi kim yaptı? ? Bunu aklınızda tutarak, önceki Flash oyuncularının tümünü sıralarken kendinizi Speed ​​Force’a doğru bir yolculuğa hazırlayın.

İle Flaş Bu yıl geliyor ve dizi bitiyor, nihayet kahramanı en iyi kimin oynadığını bulmanın zamanı geldi.

Not: Televizyonda ve video oyunlarında Flash’ı seslendirecek çok sayıda başka aktör olsa da, bu listede büyük ekranda veya küçük ekranda bunu yapan en dikkat çekici sekiz aktöre bir göz atacağız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow