A24’ün Siyasete Dayalı Yeni Savaş Filmini Kimler İzledi Yeni Araştırmada Ortaya Çıktı

Özet Bir ankete dayanarak, İç savaş İzleyici kitlesi liberal ve Demokratlardan oluşuyordu ve az sayıda Cumhuriyetçi vardı. film, ikinci bir iç savaş önermesine rağmen siyasi bir duruş sergilemiyor, bunun yerine savaş karşıtı duygulara ve gazetecilik çalışmalarına odaklanıyor. Filmin muğlak çatışması, doğru ya da yanlış tarafları açıkça tanımlamadan, diktatörlük liderliği ve militarize polis hakkında uyarıda bulunuyor. […]

A24’ün Siyasete Dayalı Yeni Savaş Filmini Kimler İzledi Yeni Araştırmada Ortaya Çıktı

Özet

  • Bir ankete dayanarak,
    İç savaş
    İzleyici kitlesi liberal ve Demokratlardan oluşuyordu ve az sayıda Cumhuriyetçi vardı.
  • film, ikinci bir iç savaş önermesine rağmen siyasi bir duruş sergilemiyor, bunun yerine savaş karşıtı duygulara ve gazetecilik çalışmalarına odaklanıyor.
  • Filmin muğlak çatışması, doğru ya da yanlış tarafları açıkça tanımlamadan, diktatörlük liderliği ve militarize polis hakkında uyarıda bulunuyor.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni bir anket A24’ü kimlerin izlediğini araştırıyor İç savaş politikalarına göre ortaya çıkıyor ve sonuçlar oldukça şaşırtıcı. Ülkede bir iç savaş patlak verirken Amerika’yı kargaşa içinde gören distopik filmi Alex Garland yönetiyor. film, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı (Nick Offerman) ile röportaj yapmak için çatışmanın tam ortasına dalan birkaç foto muhabirinin bakış açısıyla oynanıyor. Gişede 1 numarada açılan filmi izleyiciler görmeye geliyor. Şimdi bir anket bu izleyicilerin kim olduğunu inceliyor.


Post-Trak tarafından yapılan bir anket (üzerinden Son teslim tarihi) bozuldu İç savaşizleyici kitlesi kendi politikalarına göre. Anket, izleyicilerin çoğunluğunun kendilerini liberal (%22) veya Demokrat (%19) olarak gördüklerini ortaya çıkardı.. Bu arada izleyicilerin %11’i ılımlı olarak tanımlanıyor. İzleyicilerin sadece %6’sı kayıtlı Cumhuriyetçilerdi. Diğer %6’sı Evanjelik Hıristiyanlar ve %5’i ise politik olarak muhafazakar olarak tanımlanıyor. Anket aynı zamanda en büyük pazarların “LA, San Francisco, DC, Phoenix, Austin, Donanma merkezi San Diego ve muhafazakar pazar Denver dahil” olduğunu da ortaya çıkardı.


İç Savaş Siyasi Bir film mi?

İç Savaş Her İki Tarafın Politikasını Belirlemez.

Mesele şu ki, üçüncü dönemine görev yapan diktatör bir Cumhurbaşkanı, ülkede siyasi düzeni tamamen çökerterek yerini şiddete bırakmıştır.


Filmin izleyici kitlesinin siyasete göre dağılımı, bunun nasıl olduğunu gösteriyor. çoğu algılıyor İç savaş politik olduğu için. Sonuçta bu, ülkenin bölünmüş olduğu bir dönemde Amerika topraklarında patlak veren ikinci bir iç savaşı konu alan bir film. Buradan, Filmin ülkedeki mevcut siyasi kutuplaşmayı yansıtması amaçlandığı düşünülüyorduHatta gerçek hayatta ikinci bir iç savaşın kıvılcımlanabileceğine dair varsayılan bir uyarı bile vardı. Bazı sinemaseverlerin, filmin bir tarafı seçmesinden veya bir tarafın yanlış taraf olarak gösterilmesinden endişe duymaları nedeniyle filmi izlememeyi tercih etmeleri mümkün.

İlgili
İç Savaşın Sona Ermesi Açıklandı

Alex Garland’ın son filmi İç Savaş’ın birden fazla ölüme yol açan patlayıcı bir sonu var. Filmin sonunun en büyük anlarını ve daha fazlasını ayrıntılı olarak ele alıyoruz.


Fakat, İç savaş akıllıca bir taraf seçmemeyi veya siyasete odaklanmamayı seçiyor. Asıl amacı Amerika’daki kutuplaşmayı daha fazla yorumlayıp daha fazla kışkırtmak değil. Yerine, büyük ölçüde savaş karşıtı bir mesaj görevi görüyor ve savaş gazetecilerinin çalışmalarını öne çıkarıyor. Bu arada film, izleyicilerin alacağı “tarafları” açıkça tanımlamıyor. Mesele şu ki, üçüncü dönemine görev yapan diktatör bir Cumhurbaşkanı, ülkede siyasi düzeni tamamen çökertmiş, yerini şiddete ve ima edilen davaya bırakmıştır. İç savaş.

Taraf seçmenin olmaması, filmin merkezindeki anlaşmazlığın büyük ölçüde belirsiz olduğu anlamına geliyor. Çatışma siyah-beyaz olmaktan uzak olduğundan izleyicilerin kimin haklı veya haksız olduğunu söylemesi zor. Fakat, Sadece açıkça politik olmaması, ilgili konulara ilişkin herhangi bir onay veya uyarının olmadığı anlamına gelmez. Diktatörlük liderliğinin, militarize polis gücünün ve gazetecilere yönelik zulmün araştırılması, en kötü senaryoda Amerika’nın ne hale gelebileceğine dair ilgili konular ve uyarılardır. Her ne kadar siyaset kişinin onu görüp görmemesini etkileyebilirse de İç savaşfilm sanıldığı gibi politik değil.


Kaynak: Son Tarih

Özgürlük Anıtı'nın Tepesinde Keskin Nişancılı Savaşçıların Yer Aldığı İç Savaş 2024 <a href=film Posteri” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/civil-war-2024-movie-poster-featuring-fighters-with-snipers-atop-the-statue-of-liberty.jpeg” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/civil-war-2024-movie-poster-featuring-fighters-with-snipers-atop-the-statue-of-liberty.jpeg” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;”/>
İç savaş

İç Savaş, yazar ve yönetmen Alex Garland’ın imzasını taşıyan 2024 yapımı bir aksiyon gerilim filmi. Başrollerini Kirsten Dunst, Wagner Moura ve Stephen McKinley Henderson’ın paylaştığı İç Savaş, yakın gelecekte geçiyor ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya ve Teksas’ın ülkeden ayrılma girişiminin ardından yeni bir İç Savaşa girmesini gösteriyor.

Yayın tarihi
26 Nisan 2024

Stüdyo(lar)
DNA Filmleri

Distribütör(ler)
A24
Döküm
Kirsten Dunst, Wagner Moura, Stephen McKinley Henderson, Cailee Spaeny, Jesse Plemons, Nick Offerman

Çalışma süresi
109 Dakika

Teknory