‘The Flash’ Zor Durumda, Ancak 1 Film Kişisel Gişede En İyisini Belirliyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü Gözden kaçırmak kolay Flaş acıklı performansı nedeniyle manşetlerin çoğunu topluyor, ancak gişedeki en son hafta sonu, genel olarak yirmi yıldır Haziran ayının gördüğü en kötü hafta sonuydu. Spider-Man: Across the Spider-Verse, çıkışından bir ay sonra yeniden zirveye ulaştı ve elemental Bacakları beklenenden daha iyi gösterdiği için takdir edilmeli, yine de Disney’in […]

‘The Flash’ Zor Durumda, Ancak 1 Film Kişisel Gişede En İyisini Belirliyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Gözden kaçırmak kolay Flaş acıklı performansı nedeniyle manşetlerin çoğunu topluyor, ancak gişedeki en son hafta sonu, genel olarak yirmi yıldır Haziran ayının gördüğü en kötü hafta sonuydu.

Spider-Man: Across the Spider-Verse, çıkışından bir ay sonra yeniden zirveye ulaştı ve elemental Bacakları beklenenden daha iyi gösterdiği için takdir edilmeli, yine de Disney’in son derece pahalı fiyaskosu olacak. Bu arada, en az bir ay önce tüm zamanların en büyük süper kahraman gişe rekorları kıran filmlerinden biri olarak lanse edilen film, en utanç verici modalarla serbest düşüşe devam etti.

asteroit-şehir-wes-anderson
Odak Özellikleri ile Görüntü

Tüm bunlar, Wes Anderson’ın son üç gündeki tek gerçek başarı öyküsünün neredeyse tamamen göz ardı edildiği anlamına geliyor. Asteroit Şehri 1675 sinemaya genişledi ve kendine has film yapımcısının tek bir karede şimdiye kadarki en iyi performansı olarak yerini güvence altına almak için 9 milyon dolar kazandı.

Rakam, ünlü filmlerin çoğuyla karşılaştırıldığında çok az olsa da, Anderson’ın modern çağın en beğenilen film yapımcılarından biri olduğunu unutmayalım. işlem.

Elbette, pop kültür sohbetine en son katkısı, tüm çalışmalarını bir memeye dönüştüren monoton TikTok trendi oldu, ancak gişe, Disney ve DC’nin aynı konuda devasa dud’lar sunmak için komplo kurmasının ardından bazı iyi haberler almak üzereydi. hafta sonu.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory