ABD Netflix nasıl izlenir: En İyi Netflix VPN fırsatı

%83 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, Netflix’teki ekstra içeriğe erişmek için güvenilir bir seçimdir. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) 49,95 £ karşılığında satışta ve ekstra üç ay ücretsiz olarak liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor. Netflix, çok sayıda program ve film seçeneği sunar, ancak bu, açgözlü yayıncılar için yeterli değildir. Bu aç insanlardan […]

ABD Netflix nasıl izlenir: En İyi Netflix VPN fırsatı

%83 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, Netflix’teki ekstra içeriğe erişmek için güvenilir bir seçimdir. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) 49,95 £ karşılığında satışta ve ekstra üç ay ücretsiz olarak liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Netflix, çok sayıda program ve film seçeneği sunar, ancak bu, açgözlü yayıncılar için yeterli değildir. Bu aç insanlardan biriyseniz, bir VPN’e yatırım yapmayı düşünmüş olabilirsiniz. Bu siber güvenlik, içerik seçeneklerinizi önemli ölçüde artırmak için kullanılabilir ve bu bonus malzemeye erişim süreci aslında oldukça basittir.

Akış için oturum açtığınızda Netflix konumunuzu tanır, yani yalnızca o konumun içerik kitaplığından dizilere ve filmlere erişebilirsiniz. VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlayabilir, yani seyahat ederken herhangi bir küresel içerik kitaplığına erişebilirsiniz.

ABD Netflix kitaplığına dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için bir hizmete abone olmanız, uygulamayı indirmeniz, ABD’deki güvenli bir sunucuya bağlanmanız ve ardından Netflix’e bağlanmanız yeterlidir. CyberGhost VPN gibi akış dostu bir hizmetle hızlı ve kolaydır.

CyberGhost VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, önde gelen her işletim sistemi için özel uygulamalar, 9.000’den fazla güvenli sunucuya erişim ve verilerinizi ve kimliğinizi korumak için bir dizi güçlü özellik sunar. Ayrıca tek bir hesapla aynı anda yedi adede kadar bağlantı kurabilirsiniz; bu, birden fazla cihazda yayın yapıyorsanız harikadır.

İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i(Yeni bir sekmede açılır) 49,95 £ karşılığında satışta ve ekstra üç ay ücretsiz olarak liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu indirimli plan, 45 günlük cömert bir para iade garantisi bile sunuyor.

CyberGhost VPN’deki en iyi fırsatla ABD Netflix’in engellemesini kaldırın.

Teknory