ABD’yi 2022 Dünya Kupası’nda ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Yurt dışından her Galler Dünya Kupası maçını izlemek için akış dostu bir VPN kullanmanız gerekecek. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 90,85 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Konu Katar’da yapılacak olan Dünya Kupası olduğunda, ABD’deki futbol (ya da gerekirse futbol) taraftarları seçim yapmakta… Okumaya devam et ABD’yi 2022 Dünya Kupası’nda ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

ABD’yi 2022 Dünya Kupası’nda ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Yurt dışından her Galler Dünya Kupası maçını izlemek için akış dostu bir VPN kullanmanız gerekecek. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 90,85 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Konu Katar’da yapılacak olan Dünya Kupası olduğunda, ABD’deki futbol (ya da gerekirse futbol) taraftarları seçim yapmakta zorlanırlar. Her oyun FOX Sports ağ ailesinde gösterilecek ve canlı akış FuboTV, Sling TV ve YouTube TV’de mevcut. Hayatta olmak için ne zaman.

Bu kadar çok seçeneğe sahip olmak harika olsa da, bu seçeneklerin tümü ödeme gerektiriyor. Daha da önemlisi, rekabet tartışmalarla çevrilidir, yani akılda tutulması gereken bir şey. Ancak bu yıl tüm ABD Dünya Kupası maçlarını ücretsiz izlemenin bir yolunu arıyorsanız, ilginizi çekebilecek bir numara biliyoruz.

Tüm Dünya Kupası fikstürleri İngiltere’de ITV veya BBC’de ücretsiz olarak gösteriliyor ve bu kanalların akış platformlarına dünyanın her yerinden bir VPN ile erişebilirsiniz. ABD’den ITV Hub veya BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırabilecek çok sayıda hizmet var, ancak ExpressVPN muhtemelen en iyisidir. Kullanıcılar, güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamalar, beş adede kadar çoklu oturum açma ve önde gelen akış sitelerinde güvenilir engelleme kaldırma elde eder.

ExpressVPN’e kaydolup uygulamayı indirdikten sonra İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu hızlı ve kolay işlem, ITV Hub’a ve BBC iPlayer’a erişim sağlayacaktır, yani şu fikstürleri çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz:

21 Kasım Pazartesi

ABD – Galler (ITV) — 14:00 ET başlama vuruşu

25 Kasım Cuma

ABD – İngiltere (ITV) — 14:00 ET başlama vuruşu

29 Kasım Salı

ABD – İran (BBC) — 14:00 ET başlama vuruşu

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 90,85 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. ExpressVPN ile Dünya Kupası’ndaki her ABD maçını izleyebilir ve ardından garantiyi kullanarak yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu şekilde 2022 Dünya Kupası’nı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bunun çok sinsi olduğunu biliyoruz ama bunun bir numara olduğunu söylemiştik.

ExpressVPN ile ABD’yi Dünya Kupası’nda ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow