Across the Spider-Verse’in Açılış Hafta Sonu, Sony’nin Şimdiye Kadarki En Büyük Animasyonlu Lansmanını Kutluyor

Sony aracılığıyla Kesinlikle kimseyi şaşırtmamak için Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde açılış haftasonunda gişede kesinlikle parçaladı. Merakla beklenen devam filmi Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Miles Morales için bir sonraki adımın ne olduğu konusunda pek çok kişi heyecanlanmıştı ve bu, herkesi öğrenmek için sinemalara yönlendirdi. Örümcek Adam: Örümcek Evreninde tüm sinema animasyon tarihinin en güzel animasyon […]

Across the Spider-Verse’in Açılış Hafta Sonu, Sony’nin Şimdiye Kadarki En Büyük Animasyonlu Lansmanını Kutluyor

Sony aracılığıyla

Kesinlikle kimseyi şaşırtmamak için Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde açılış haftasonunda gişede kesinlikle parçaladı. Merakla beklenen devam filmi Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Miles Morales için bir sonraki adımın ne olduğu konusunda pek çok kişi heyecanlanmıştı ve bu, herkesi öğrenmek için sinemalara yönlendirdi.

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde tüm sinema animasyon tarihinin en güzel animasyon sahnelerinden birinin yanı sıra samimi bir hikaye, iyi gelişmiş karakterler ve harika aksiyon sekansları ile olağanüstü bir animasyon parçasıydı. O halde, bu yıl şimdiye kadarki en büyük gişe açılışlarından birine sahip olan filmin devam filmini izlemek için insanların akın akın gelmesine şaşmamalı.

film nihayet 2 Haziran’da sinemalara girdi ve o zamandan beri Kuzey Amerika’da erken beklentilerin çok üzerinde 120,5 milyon dolar kazandı. Ayrıca şu anda herhangi bir animasyon filmi için şimdiye kadarki en iyi üçüncü açılış unvanını elinde tutuyor ve Sony Animation için şimdiye kadarki en iyisi (enflasyona göre ayarlanmadı). film ayrıca yurtdışında 57 pazarda 88,1 milyon dolara açıldı ve küresel toplamı 208,6 milyon dolara çıkardı. Hayranların bu filmi izlemek için yola çıkmadan önce 16 Haziran’a kadar beklemesi gereken Japonya gibi hâlâ gösterime girmeyi bekleyen bazı ülkeler var.

Spider-Man_ Across the Spider-Verse Posteri
Marvel/Sony Pictures aracılığıyla görüntü

Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde ayrıca, Kuzey Amerika’daki bilet alıcılarının yüzde 67’sinin 18 ila 34 yaşları arasında olmasıyla, yetişkinlerin animasyon film izleme eğiliminin yalnızca arttığını kanıtlıyor. , yurt içinde 35,6 milyon dolara açıldı. Örümcek Evrenine sonunda dünya çapında 384,2 milyon dolar tahakkuk ettirildi, ancak Örümcek Ayetinin Ötesinde şimdiden bunu kolayca sollamaya hazır görünüyor.

Hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden güçlü eleştiriler alan film, bir süre daha güçlenmeye devam edecek gibi görünüyor. Örümcek Ayetinin Ötesinde hikaye anlatımı orijinal ve ilgi çekici ise, insanların hala süper kahraman filmlerine aşık olduğunu kanıtlıyor, bu Marvel’ın son birkaç yıldır mücadele ettiği bir şey. Bu serideki son film olmayacak, üçüncü bir film olarak, Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde 2024 için de planlanıyor.

Gidip sinemalara gidip bir bilet alarak bu rekor kıran rakamlara ekleyebilirsiniz. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde şimdi sinemalarda oynuyor.

Yazar hakkında

laura polacco

laura polacco

Laura Pollacco, We Got This Covered’de Serbest Yazar ve neredeyse tam bir yıldır eğlence haberlerine derinlemesine dalıyor. Falmouth Üniversitesi’nden Moda Fotoğrafçılığı bölümünden mezun olduktan sonra Laura Japonya’ya, ardından İngiltere’ye ve şimdi de Japonya’ya taşındı. İstediği kadar anime izlemiyor ama Marvel ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ ile ilgili her şeyi takip ediyor. O da çeşitli Tokyo merkezli yayınlar için Japon kültürü hakkında yazıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow