Karen Gillan’ın ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ Bültenleri

Marvel aracılığıyla ekran kaydı Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Marvel Sinematik Evreninde zor bir yerdedir. Bir yandan, film grubun son yaşayış faturası oldu. Öte yandan, serideki Peter Quill (Chris Pratt) ve Nebula (Karen Gillan) sonuçta MCU ile işlerinin bitmeyebileceğini belirttiler. Gillan ve Gunn, Twitter’da bir AMA (Bana Her Şeyi Sor) yaparken, üçlemedeki en zorlu sahneden filme, […]

Karen Gillan’ın ‘Galaksinin Koruyucuları Vol.  3’ Bültenleri

Marvel aracılığıyla ekran kaydı

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Marvel Sinematik Evreninde zor bir yerdedir. Bir yandan, film grubun son yaşayış faturası oldu. Öte yandan, serideki Peter Quill (Chris Pratt) ve Nebula (Karen Gillan) sonuçta MCU ile işlerinin bitmeyebileceğini belirttiler.

Gillan ve Gunn, Twitter’da bir AMA (Bana Her Şeyi Sor) yaparken, üçlemedeki en zorlu sahneden filme, Nebula ve Gamora arasındaki potansiyel bir yan ürüne kadar bir dizi hayran sorusunu yanıtladı.

Böyle bir yan ürün yapıp yapmayacağı sorulduğunda, Gillan yalnızca Kevin Feige çeklerini imzalar imzalamaz fikre imza atmakla kalmadı, aynı zamanda Marvel başkanına, “Evet, lütfen Kevin Feige, yap. Bunun gerçekten eğlenceli olacağını düşünüyorum.”

Fikir kesinlikle cazip, ancak Zoe Saldana’nın MCU’yu bitirdiğini açıkça belirttiği gerçeği göz önüne alındığında – ki Gunn’ın kendisi yakın zamanda doğrulandı – gerçekleşmesi pek mümkün değil. En azından günümüz hikayesiyle değil. Bu bağlamda Gillan, “Ama bunu bir prequel veya başka bir şey olarak yapabilir miyiz ki saçlarım olsun?”

Saç olsun ya da olmasın, Thanos’un evlatlık kızları olan Nebula ve Gamora arasındaki kavgacı, düşmanca, duygusal arka planı vurgulayan bir ön bölüm, güzel bir fikir ve temiz bir Disney Plus serisi yapacak bir fikir. Ne yazık ki, Gillan DCU ve MCU için çifte görev yapmaya hazır olmadığı ve Zaldana MCU emekliliğinden çıkmaya hazır olmadığı sürece muhtemelen farklı aktrislerle yapılması gerekecek.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 5 Mayıs’ta sinemalarda. Filmle ilgili incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory