James Cameron, Avatar 3’te Darker Fire Na’vi ile Dalga Geçiyor

Seri Pandora ayının yeni bölgelerine doğru genişlemeye devam ederken, James Cameron Avatar 3’te daha karanlık, ateşe dayalı Na’vi insanlarıyla dalga geçiyor. Avatar 3 Omaticaya ve Metkayina’dan önemli bir şekilde ayrılan ateşe dayalı bir Na’vi halkını tanıtacak. Avatar: Suyun Yolu tarafından kurulan temel üzerine inşa edilmiştir. avatarı Pandora ayının yeni bir yüzünü göstererek. Quaritch’in (Stephen Lang) […]

James Cameron, Avatar 3’te Darker Fire Na’vi ile Dalga Geçiyor

Seri Pandora ayının yeni bölgelerine doğru genişlemeye devam ederken, James Cameron Avatar 3’te daha karanlık, ateşe dayalı Na’vi insanlarıyla dalga geçiyor.


Avatar 3 Omaticaya ve Metkayina’dan önemli bir şekilde ayrılan ateşe dayalı bir Na’vi halkını tanıtacak. Avatar: Suyun Yolu tarafından kurulan temel üzerine inşa edilmiştir. avatarı Pandora ayının yeni bir yüzünü göstererek. Quaritch’in (Stephen Lang) Jake (Sam Worthington), Neytiri (Zoe Saldaña) ve ailelerini takip etmesi nedeniyle Sully’ler ormanı geride bırakmak ve evlerinden uzakta yeni bir hayata başlamak zorunda kaldı. Sonunda, yeni bir kültüre ve yaşam tarzına asimile olmayı öğrenmek zorunda oldukları Metkayina klanının yaşadığı adalara yerleştiler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Süre avatarı ormanda yaşayan Omaticaya’yı tanıttı, Avatar: Suyun Yolu okyanus ortamına uyum sağlamak için Omaticaya’dan farklı bir şekilde gelişen, yeşile çalan teni, daha kalın kuyrukları, kanatlı kolları ve diğer birkaç farklılığı olan ada merkezli Metkayina’yı gruba dahil etti. ile bir konuşma sırasında film-rien-acteurs-estime-james-cameron” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>20 dakika, Cameron, yeni bir Na’vi klanının tanıtımıyla dalga geçiyor. Avatar 3 ve ötesinde, ateş elementinin “‘Kül Halkı’ tarafından temsil edilecek” bu da Jake ve Neytiri’nin bir sonraki filmde yeni bir Na’vi grubuyla etkileşime girebileceğini gösteriyor. Ek olarak Cameron, serinin bir sonraki bölümü hakkında ilgi çekici bir ayrıntı sunuyor ve Na’vi’nin filmde olduğunu ima ediyor. Avatar 3 önceki filmlerde olduğu gibi olumlu bir şekilde tasvir edilmeyecektir. Yönetmenin aşağıda neler söylediğine bakın:

“[In the next movie, viewers can expect to see] Daha önce göstermiş olduklarımdan farklı kültürler. Ateşi “Kül Halkı” temsil edecek. Na’vi’yi başka bir açıdan göstermek istiyorum çünkü şimdiye kadar sadece iyi taraflarını gösterdim. İlk filmlerde çok olumsuz insan örnekleri ve çok olumlu Na’vi örnekleri vardır. Avatar 3’te bunun tersini yapacağız. Ana karakterlerin hikayesine devam ederken bir yandan da yeni dünyalar keşfedeceğiz. Son bölümlerin en iyisi olacağını söyleyebilirim. Diğerleri bir girişti, yemeği servis etmeden önce sofrayı kurmanın bir yoluydu. Ancak, tabii ki, eğer izleyicisini bulursa, her şey Avatar 2’nin nasıl karşılanacağına bağlı olacak.”

İlgili: Örümcek Avatar 3’te Na’vi Olacak mı?


Avatar 3’te Na’vi Nasıl Farklı Olacak?

Avatar 2 fragmanındaki Green Na'vi karakterleri

Cameron’un açıklamalarına göre, “Kül İnsanlar” Pandora’nın yerli halkına ilişkin algılarını karmaşıklaştırarak izleyicilerin beklentilerine meydan okuyan Na’vi’nin şimdiye kadarki en saldırgan klanı olabilir. Rağmen avatarı Omaticaya’ya katmanlı bir bakış sunarak, Neytiri, ebeveynleri ve klanlarındaki diğerlerinin konu insanlara ve diğer konulara geldiğinde fikir ayrılıkları olduğunu, yerli halkın bir bütün olarak ahlakları açısından esasen iyi olarak resmedildiğini gösterdi. , insanlar daha düşmanca bir rol üstlenirken. aynı şey içinde geçerli Avatar: Suyun Yolu – Filmdeki kötü güç insanlardır ve Metkayina halkı, Sully’lere yaklaşımlarında biraz bölünmüş olsalar da, kök salmak kolaydır.

Cameron’un yukarıdaki ifadesi, Avatar 3, Jake’in ailesi sahnenin merkezinde olmaya devam etse de, Na’vi artık doğrulukla uyumlu olmayacak. bu Kül İnsanlar” insan bilim adamlarını veya belki de Quaritch’in oğlu Spider’ı (Jack Champion) yeni klanın olası hedefleri haline getirerek ve Jake ile ailesini onları savunmaya zorlayarak, Na’vi’yi filmin düşmanları olarak resmederek bu rolü doldurabilir. Fiziksel ve kültürel farklılıklar açısından Kül İnsanlar” Pandora’nın volkanik bölgelerinde yaşamanın yanı sıra kırmızı veya gri tonlu, ısıya dayanıklı bir cilde ve daha kısa saçlara sahip olabilir.

Avatar 2 ‘İzleyicisini Buldu’ mu?

Avatar The Way of Water'daki Jake Sully

için gişe verileri Avatar: Suyun Yolu film bir aydan daha kısa bir sürede 1,3 milyar doları aştığı için etkileyici. Bu güçlü başlangıç, filmin izleyicilerin ilgisini çektiğini gösteriyor, yani özellikle Cameron sonraki filmlerin daha karmaşık tematik unsurlar, yeni ortamlar ve yeni özellikler getirerek serinin formülünü sarsacağını ima ettiğinden, geleceğin daha fazla taksit için parlak olduğu anlamına geliyor. karakterler. Avatar: Suyun Yolu Filme yönelik beğenilerini sosyal medyada dile getiren izleyicilerden yığınla övgü aldı; bu, filme olan güçlü ilginin potansiyel bir işareti. Avatar 3.

Devamı: Avatar: The Way Of Water Ignored 1 Önemli Neytiri Hikayesi

Kaynak: film-rien-acteurs-estime-james-cameron” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>20 dakika

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory