“Across the Spider-Verse”in Ardından “The Flash” Süper Kahraman Yorgunluğunu Geri Getiriyor

Sony Pictures/YouTube aracılığıyla görüntü Son birkaç yıldır süper kahraman filmi türüyle ilgili tartışmaları çevreleyen tüm olumsuzluklara rağmen, son birkaç ay, hem April hem de A.B.D. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 ve son Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde. Ne yazık ki, çizgi roman sineması ortamı için çok umut verici bir koşu olacak şekilde şekillenen şey, gerçekten başlayamadan […]

“Across the Spider-Verse”in Ardından “The Flash” Süper Kahraman Yorgunluğunu Geri Getiriyor

Sony Pictures/YouTube aracılığıyla görüntü

Son birkaç yıldır süper kahraman filmi türüyle ilgili tartışmaları çevreleyen tüm olumsuzluklara rağmen, son birkaç ay, hem April hem de A.B.D. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 ve son Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde. Ne yazık ki, çizgi roman sineması ortamı için çok umut verici bir koşu olacak şekilde şekillenen şey, gerçekten başlayamadan çoktan bitti. Ve hepsi sayesinde Flaş.

Gelen Ezra Miller aracına adil olmak gerekirse, genel izleyicilerin buna tam olarak nasıl tepki vereceğini henüz öğrenmedik, ancak James Gunn’dan Stephen King’e ve hatta Tom Cruise’a kadar herkes bizi bunun çağlar boyunca geçerli olduğuna ikna etmeye çalıştıktan sonra, kesinlikle orta halli Rotten Tomatoes skoru bizi çok fazla umutla doldurmuyor. Aynı şekilde, Flaş‘ın cılız CGI’ı uzun zamandır sosyal medyada şaka konusu oldu.

Bu nedenle, orada sıcak bir saniyeliğine kaldırıldıktan sonra, süper kahraman yorgunluğundan bahsetmek artık menüye geri dönmüş gibi görünüyor. Flaş Son zamanlarda hakkında çok şey duyduğumuz Marvel ve DC filmleriyle ilgili tüm eski şikayetleri geri getiriyoruz.

Bazıları bunun sadece yapılmış değil ilk film olması gerektiğine inanıyor ile AI ama yapılmış için o da, tamamen CGI eyleminin kendine özgü markasının insanlara nasıl çekici gelebileceğini anlamadıkları için.

Diğerleri, bu arada, daha fazla sempati duyuyorlar. Flaş. Ne de olsa, örneğin tamamen sağlam bir Marvel Studios gezisi bile Sony’nin beğenilenleriyle karşılaştırmakta zorlanır. Örümcek-Ayet devamı

Ve bir de bir sürü kez sokulmuş olanlar var ki, hiçbir şeye inanamayacaklar. Örümcek-Ayet. Sıcak bir yorumun belirttiği gibi, “Örümcek Evreninin Ötesinde çıktığında, çizgi roman filmlerini sonsuza dek bitirmeleri gerekiyor.”

Ama hey, kötü süper kahraman filmlerinin hala bir amacı yok mu? Bilge bir hayranın bilgece ifade ettiği gibi, “Bazen harika filmleri daha çok takdir etmek için kötü filmleri izlemeniz gerekir.”

MODOK’un çıplak poposunun dehşetine tanık olmamıza gerek var mıydı? Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania inanılmaz sanatını takdir etmek için Örümcek Ayetinin Ötesinde? Ve mideye ihtiyacımız var mı Flaş Marvel’a değer vermek için Gizli İstila Disney+ serisi mi? Bu zor bir soru, ancak her bir süper kahraman filmini izleme ihtiyacı hissedenler kaçırmamalı Flaş 16 Haziran Cuma günü sinemalara girdiğinde.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory