Activision, Modern Warfare 2 dereceli oyununu gelecek ay kapatıyor

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2‘nin dereceli oyunu Altıncı Sezonun sonunda kapatılacak. Treyarch Studios, oyunculara bir hatırlatma olarak şunu yineledi: cıvıldamak dün (27 Kasım) Altıncı Sezonun son sezon olacağını açıkladı Modern Savaş 2 serbest bırakılmasından önce Modern Savaş 3 Birinci Sezon 6 Aralık’ta. Ancak stüdyo, sezon sonunun aynı zamanda sıralamalı oyunun da sonu olacağını ekledi. Modern […]

Activision, Modern Warfare 2 dereceli oyununu gelecek ay kapatıyor

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2‘nin dereceli oyunu Altıncı Sezonun sonunda kapatılacak.

Treyarch Studios, oyunculara bir hatırlatma olarak şunu yineledi: cıvıldamak dün (27 Kasım) Altıncı Sezonun son sezon olacağını açıkladı Modern Savaş 2 serbest bırakılmasından önce Modern Savaş 3 Birinci Sezon 6 Aralık’ta. Ancak stüdyo, sezon sonunun aynı zamanda sıralamalı oyunun da sonu olacağını ekledi. Modern Savaş 2 temelli olarak.

Treyarch, “Dikkat: Sıralamalı oyun, Altıncı Sezonun sonunda çevrimdışına alınacak” dedi. “O zaman oyuncular artık Sıralamalı oyun menülerine ve MP ödüllerine erişemeyecekler. [multiplayer] Ve WZ [Warzone] çapraz başlatma sırasında dağıtılacak MW2

Bu, oyuncuların oyun moduyla birlikte tamamen kaybolmadan önce Dereceli oyun Klasmanının geri kalanını ve Sezonluk ödülleri kazanmak için yalnızca bir haftaları olacağı anlamına geliyor.

Activision, 2022 oyununda dereceli oyunu kapatma nedenini belirtmedi ancak odağını son sürüm olan 2022’ye çevirmesi mümkün. Modern Savaş 3 ve Birinci Sezonla birlikte yayınlanacak olan dereceli oyunu.

Ayrıca, Birinci Sezonda yepyeni bir savaş bileti ve tüm yeni ödüllerin yanı sıra üç adet 6v6 harita (Meat, Yunanistan ve Rio) ve ayrıca 2v2 Eğitim Tesisi ve 2v2 deneyimi olan Gunfight modu da geliyor. son iki Modern savaş oyunların yanı sıra bir koleksiyon Savaş alanı güncellemeler.

Activision yakın zamanda şunu duyurdu: Modern Savaş 3 Bu ayın başındaki lansmanından bu yana oyuncu etkileşimi rekorları kırdı. İstatistik sunmamasına rağmen yayıncı, oyunun Zombies modunun “dünyadaki en ilgi çekici üçüncü mod” olduğunu söyledi. MW geçmişi” ve kampanya oyuncularının “oyuncu başına daha fazla zaman harcadığı” MW3 önceki iki taksite göre.”

Hala bazı tatil indirimleri arıyorsanız, devam eden en iyi indirimler için kılavuzumuza göz atın Siber Pazartesi video oyunu fırsatlarıelimizden gelenin en iyisini yaparak Kara Cuma oyun fırsatları bazı harika teklifler için.

Teknory