Samsung, Galaxy S23 serisi için çıkarılabilir kamera aksesuarlarını piyasaya sürüyor

TL;DR Samsung şimdi Galaxy S23 serisi için iki harika kamera aksesuarı satıyor. Ekler, Galaxy S23 telefonlar için Aygıt Çantasına takılır. Bunlardan biri ince tripod ve el tutacağı, diğeri ise uzaktan kumandalı mini tripod ve kamera tutacağı. Samsung, Galaxy S23 serisi için iki yeni kamera aksesuarı tanıtmışa benziyor. tarafından tespit edildi WinFuture’ın Roland Quandt, iki ayrılabilir […]

Samsung, Galaxy S23 serisi için çıkarılabilir kamera aksesuarlarını piyasaya sürüyor

TL;DR

  • Samsung şimdi Galaxy S23 serisi için iki harika kamera aksesuarı satıyor.
  • Ekler, Galaxy S23 telefonlar için Aygıt Çantasına takılır.
  • Bunlardan biri ince tripod ve el tutacağı, diğeri ise uzaktan kumandalı mini tripod ve kamera tutacağı.

Samsung, Galaxy S23 serisi için iki yeni kamera aksesuarı tanıtmışa benziyor. tarafından tespit edildi WinFuture’ın Roland Quandt, iki ayrılabilir cihaz prize takılır Aygıt Kutusu Galaxy S23 serisi için.

İlk aksesuar, Galaxy S23’ünüzü dikey veya yatay modda monte etmenize olanak sağlayan İnce Üçayak standıdır. Tripod ayakları kullanılmadığında katlanarak düzgün ve düz bir paket haline gelir. Elinizde telefonunuzla video kaydederken tek elle tutuş olarak da kullanabilirsiniz. Stand 70g ağırlığındadır ve şu anda listelenmiştir. Samsung’un İngiltere web sitesi £34.00 (~41$).

İkinci aksesuar, daha gelişmiş ancak kullanışlı bir Camera Grip standıdır. Bluetooth deklanşör uzaktan kumandası ile mini bir tripod gibi çalışarak Galaxy S23’ü geliştirir. Hatta istediğiniz açıda bir çerçeve oluşturmanıza izin veren bir eğme işlevine sahiptir. Aksesuar, Hyperlapse video gibi şeyler çekerken kullanışlı olabilir. Camera Grip, Samsung’un İngiltere web sitesinde de listeleniyor ancak henüz bir fiyatı yok.

Şirketin önümüzdeki günlerde her iki aksesuarı da daha geniş kitlelere sunacağını tahmin ediyoruz.

Bu arada, tesadüfen Samsung’un ABD web sitesindeki Gadget Case incelemelerinden bazılarına göz attık ve görünüşe göre onu satın alan müşteriler bundan pek memnun değil. Kılıfın kırılmadan telefondan çıkarılmasının imkansız olduğuna dair birden fazla rapor var. Dolayısıyla, bir tane almayı düşünüyorsanız, satın almadan önce belki bir Samsung mağazasında deneyin.


Samsung, Galaxy S23 serisi için çıkarılabilir kamera aksesuarlarını piyasaya sürüyor

Teknory