DC Savunucuları, 20 Yıldaki İlk Süpermen Filminin Neden Kalabalıklar Tarafından Tutulmadığını Merak Ediyor

Bu günlerde 2006’lar süpermenin dönüşü bir bulutun altında var olur. Herhangi bir devam filmi yaratmadı, halkın bilincinden kayboldu ve yönetmen Bryan Singer ile yıldız Kevin Spacey’nin çifte rezaleti onu kolay bir izleme yapmıyor. Ancak Superman Dönüyor eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı ve o yılın en çok hasılat yapan dokuzuncu filmi oldu, ancak Warner Bros’un çok yüksek […]

DC Savunucuları, 20 Yıldaki İlk Süpermen Filminin Neden Kalabalıklar Tarafından Tutulmadığını Merak Ediyor

Bu günlerde 2006’lar süpermenin dönüşü bir bulutun altında var olur. Herhangi bir devam filmi yaratmadı, halkın bilincinden kayboldu ve yönetmen Bryan Singer ile yıldız Kevin Spacey’nin çifte rezaleti onu kolay bir izleme yapmıyor. Ancak Superman Dönüyor eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı ve o yılın en çok hasılat yapan dokuzuncu filmi oldu, ancak Warner Bros’un çok yüksek beklentilerini karşılamadı ve kısa süre sonra bir devam filmi iptal edildi.

Peki neden olmadı süpermenin dönüşü yakalamak?

Soru, r/DC_Cinematic’te hararetle tartışılıyor. ‘DoctorBeatMaker’ tarafından uzun bir yazı filmin Süpermen’i “sıkıcı” yaptığını, Süpermen’in yokluğunda hareket eden bir dünya önermesiyle pek bir şey yapmadığını ve dünyanın neden Çelik Adam’a ihtiyacı olduğu sorusuna cevap veremediğini teorileştirmek.

Yanıtlar, en çok oyu alan yanıtın şu sonuca varmasıyla aynı fikirde olma eğilimindedir:

“Pek çok yüce hedefi ve özlemi vardı ama sonunda gerçekten hiçbir şeyle ilgili değildi. Kendi kimliği yoktur.”

Aynı zamanda Süpermen’i “pasif bir kahraman” olarak tanımlıyor ve onu hemen kollarını açarak karşıladıkları için dünyanın güvenini geri kazanmak için mücadele etmek zorunda kaldığını asla görmüyoruz.

Diğerleri, izleyicilerin 1980’lerin devamını umursamadıklarını teorileştiriyor. Süpermen II:

Richard Donner filmleriyle bağlantılı olması, ona çok az kişilik kazandırıyor mu?

Diğerleri bunu basitçe sıkıcı olarak etiketler:

Zack Snyder’ın Güçlü adam eleştirilerine bir yanıt olduğu söylenebilir. süpermenin dönüşü, özellikle ekranda gerçekten destansı bir Kripton savaşı görmemiş olmamız. Snyder bu cephede (ve sonra bazılarında) teslim oldu, ancak yaygın bir eleştiri, Zod ile gökdelen devirme mücadelesinin biraz fazla ileri gittiği yönünde.

Yıldız Brandon Routh, o zamandan beri The CW’s’deki rolü yeniden canlandırdı. Sonsuz Dünyalarda Kriz geçiş yapıyor ve pelerin içinde geçirdiği zaman için mutlu görünüyor, ancak tepkileri okuyunca kulağa şöyle geliyor süpermenin dönüşü en başından beri kötü tasarlanmış bir proje olabilirdi.

süpermenin dönüşü HBO Max’te izlenebilir.

Teknory