Spotify’dan şarkılar nasıl indirilir

faydalarından biri Spotify Premium kullanıcıların en sevdikleri şarkıları, çalma listelerini ve podcast’leri çevrimdışı dinlemek için indirebilmeleridir. Uçakta uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız veya internetin olmadığı bir bölgeye gidiyorsanız, müziği film müziği olarak kullanmak üzere indirmek, kusursuz bir dinleme deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Spotify, kullanıcıların çalma listelerinden şarkıları tek tek indirmesine izin vermese de, tüm favori parçalarınızı […]

Spotify’dan şarkılar nasıl indirilir

faydalarından biri Spotify Premium kullanıcıların en sevdikleri şarkıları, çalma listelerini ve podcast’leri çevrimdışı dinlemek için indirebilmeleridir.

Uçakta uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız veya internetin olmadığı bir bölgeye gidiyorsanız, müziği film müziği olarak kullanmak üzere indirmek, kusursuz bir dinleme deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Spotify, kullanıcıların çalma listelerinden şarkıları tek tek indirmesine izin vermese de, tüm favori parçalarınızı içeren bir çalma listesi oluşturmak ve bunları çevrimdışı dinlemek için birlikte indirmek oldukça kolaydır.

İşte nasıl:

Neye ihtiyacın var
  • Spotify Uygulaması

  • internet bağlantısı

  • telefon veya dizüstü bilgisayar

Adım 1: Telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda Spotify uygulamasını açın ve Spotify Premium hesabınıza giriş yapın. Şu anda aylık 9,99 ABD doları olarak fiyatlandırılmaktadır.


Kredi: Spotify ekran görüntüsü

Adım 2: İndirmek istediğiniz albümü veya şarkıyı bulun ve üzerine tıklayın.

Adım 3: Şimdi, ekranın sağ üstündeki üç noktayı tıklayın ve + Çalma listesine ekle’yi seçin.

resim 3


Kredi: Spotify ekran görüntüsü

Adım 4: Tüm çalma listelerinizin listesini içeren bir açılır menü görünecektir. İndirmek istediğiniz tüm parçalar için yeni bir çalma listesi oluşturmak üzere Yeni Çalma Listesi’ne tıklayın ve adlandırın. İndirmek istediğiniz tüm şarkıları bu çalma listesine ekleyin.

resim 4


Kredi: Spotify ekran görüntüsü

Adım 5: Ardından uygulamanın ana ekranına geri dönün ve ekranın sağ alt köşesindeki Kitaplığınız seçeneğine tıklayın. Az önce oluşturduğunuz oynatma listesine tıklayın ve ardından daire içine alınmış aşağıyı gösteren bir oka benzeyen indirme düğmesine basın.

son resim


Kredi: Spotify ekran görüntüsü

Parçaları çevrimdışı oynatmak üzere indirmek için yapmanız gereken tek şey bu. Tüm albümleri indirmek istiyorsanız, ayrı bir çalma listesi oluşturmanıza gerek yoktur. İndirmek için albüm kapağının altındaki indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Aynı süreç podcast’ler için de geçerlidir.

Bu gezegende nereye giderseniz gidin, esintili bir müzik dinleme deneyimi için bu hızlı ve kolay prosedürü kullanın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow