Alcaraz – Gasquet canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Alcaraz – Gasquet karşılaşmasını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Avustralya Açık’ın ilk turunda gerçekten çok ilginç eşleşmeler var, ancak gruptan bir favori seçmemiz gerekirse bu Alcaraz ve Gasquet olabilir. Bu, tecrübeli yeteneğe karşı bloktaki yeni çocuk. İki yıldız arasında büyüleyici bir mücadele olacak. Avustralya […]

Alcaraz – Gasquet canlı yayını: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: Avustralya Açık’ta Alcaraz – Gasquet karşılaşmasını ücretsiz canlı yayınlayın 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Avustralya Açık’ın ilk turunda gerçekten çok ilginç eşleşmeler var, ancak gruptan bir favori seçmemiz gerekirse bu Alcaraz ve Gasquet olabilir. Bu, tecrübeli yeteneğe karşı bloktaki yeni çocuk. İki yıldız arasında büyüleyici bir mücadele olacak.

Avustralya Açık’ta Alcaraz-Gasquet maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Alcaraz-Gasquet maçı ne zaman?

Carlos Alcaraz ve Richard Gasquet yaklaşık olarak karşı karşıya geliyor 16 Ocak 20:15 AEDT.

Alcaraz vs. Gasquet’i ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Avustralya Açık’taki her maç ücretsiz olarak izlenebilecek 9ŞimdiAlcaraz ve Gasquet dahil.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 9Now’a dünyanın her yerinden erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 9Şimdi

 5. Ücretsiz Steam Alcaraz vs. Gasquet

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak en iyi VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak hiçbir şey harcamadan 9Now’a erişim sağlayabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da, yatırımınızı geri kazanmadan önce size 2024 Avustralya Açık’ı izlemeniz için zaman kazandırır.

Mashable Fırsatları

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Canlı tenis yayını yapmak üzere 9Now’a erişim için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Alcaraz ve Gasquet maçını izleyin.

Teknory