Facebook Messenger, görüntülü görüşmelere çok oyunculu oyunlar ekledi

Facebook Messenger artık görüntülü aramalar sırasında kullanıcıların birlikte çok oyunculu oyunlar oynamasına izin veriyor, böylece 120 puntoluk bir kelime yazdığınızda arkadaşınızın yüzündeki ifadeyi tam olarak görebilirsiniz. Arkadaşlarla sohbet. Salı günü açıklandı(Yeni bir sekmede açılır), Messenger’ın yeni çok oyunculu oyun özelliği hem masaüstünde hem de Android ve iOS mobil uygulamalarında çalışır ve piyasaya sürüldüğünde 14 oyundan […]

Facebook Messenger, görüntülü görüşmelere çok oyunculu oyunlar ekledi

Facebook Messenger artık görüntülü aramalar sırasında kullanıcıların birlikte çok oyunculu oyunlar oynamasına izin veriyor, böylece 120 puntoluk bir kelime yazdığınızda arkadaşınızın yüzündeki ifadeyi tam olarak görebilirsiniz. Arkadaşlarla sohbet.

Salı günü açıklandı(Yeni bir sekmede açılır), Messenger’ın yeni çok oyunculu oyun özelliği hem masaüstünde hem de Android ve iOS mobil uygulamalarında çalışır ve piyasaya sürüldüğünde 14 oyundan oluşan küçük bir kataloğa sahiptir. Bu oyunlar, aşağıdakiler gibi Facebook sadıklarını içerir: Arkadaşlarla sohbet, Silverton’ın kurtadamlarıVe Mini Golf FRVRgibi platformda yeni olan başlıkların yanı sıra Kart Savaşları Ve patlayan yavru kedi.

AYRICA BAKINIZ:

Facebook, bağımsız oyun uygulamasını kaldırıyor

Facebook Messenger’ın mütevazı serisindeki tüm oyunlar, tüm sohbet gruplarına uygun olmayabilir. Sırasında patlayan yavru kedi beş oyuncuya kadar barındırabilir, Arkadaşlarla sohbet sadece iki ile çalışır. Ancak bu seçim, Facebook’un gelecekte daha fazla oyun eklemeyi planladığını belirtmesiyle büyümeye hazırlanıyor.

Oyunlarını Messenger’da kullanıma sunmakla ilgilenen oyun geliştiricilerine, İş Ortağı Yöneticileri ile iletişime geçmeleri talimatı verilir.

Facebook, oyunları ve akışları ana uygulamanın oyun bölümüne taşıyarak geçen yıl Facebook oyun platformunu sonlandırdı. Bununla birlikte, sosyal ağını sosyal oyunla birleştirme girişimleriyle açıkça bitmedi.

Facebook Messenger’da çok oyunculu oyunlar nasıl oynanır?

Facebook Messenger’da çok oyunculu bir oyun başlatmak oldukça basittir. İlk olarak, kullanıcıların birlikte oynamak istedikleri kişiyle görüntülü arama başlatması gerekir. Cep telefonunuzdaysanız, menü çubuğunun ortasındaki grup modu düğmesine dokunun. Ardından, sunulan oyunlara göz atmak ve aralarından seçim yapmak için oyun kumandası simgesine tıklayın veya dokunun.

Teknory