En iyi AI sanat aracı: WOMBO Dream’de %70 indirim

TL;DR: Dream by WOMBO AI Art Tool’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 41,38 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %70 tasarruf etmenizi sağlar. AI ile ilgili programların, yazılımların ve uygulamaların popülaritesi her geçen gün artıyor gibi görünüyor. AI, çeşitli endüstrilerde yolunu buluyor ve en karmaşık sorunları bile çözüyor. Sanatsal fikirlerinizi ve stilinizi güzel bir […]

TL;DR: Dream by WOMBO AI Art Tool’a ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 41,38 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %70 tasarruf etmenizi sağlar.


AI ile ilgili programların, yazılımların ve uygulamaların popülaritesi her geçen gün artıyor gibi görünüyor. AI, çeşitli endüstrilerde yolunu buluyor ve en karmaşık sorunları bile çözüyor. Sanatsal fikirlerinizi ve stilinizi güzel bir sanat eserine dönüştürebilecek yapay zeka tabanlı bir uygulama olsaydı nasıl hissederdiniz?

WOMBO’nun Dream Premium AI Art Tool’un ömür boyu planı(Yeni bir sekmede açılır) fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için yapay zekanın yeteneklerini kullandığı için tam da bunu yapabilir. Sınırlı bir süre için orijinal fiyatından %70 indirimli olarak satılıyor, bu nedenle yalnızca 41,38 £ ödemeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra, bilgi istemi kutusuna en fazla 200 karakter gireceksiniz. Uygulamanın güneşli bir günde sakin bir sahili tasvir etmesini istediğinizi varsayalım, “güneşin parladığı beyaz kumlu plaj ve parlak bir mavi su ile” gibi bir şey yazabilirsiniz ve saniyeler içinde WOMBO Dream çeşitli seçilmiş stiller üretir. arasından seçim yapmanız için. Sihir gibi. Ama o değil… Bu yapay zeka.

Premium planla, özel sanat stillerine erişim elde eder, resmi WOMBO Dream Discord sunucusuna katılırsanız özel bir “destekçi rolü” kazanır ve aynı anda dört adede kadar tasarım yaparak birden çok çıktı üretirsiniz. Ayrıca üç farklı alternatif seçenekle en iyi çıktınızı mükemmelleştirebilir ve nihai ürünleri bir nesil video olarak kaydedebilirsiniz. Uygulama, Google Play’in “en iyiler” listesinde “” altında bir söz bile kazandı.Genel olarak en iyi uygulama ve oyun(Yeni bir sekmede açılır)” kategorisi.

%70 indirimle metni sanata, fotoğrafları sanata dönüştürebilir ve nihai ürünü sosyal medyada herkese gösterebilirsiniz. WOMBO Dream Premium Yapay Zeka Sanat Aracını edinin(Yeni bir sekmede açılır) 41,38 £ — çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi fiyat.

Teknory