Avrupa Şampiyonası Dart 2023 canlı yayını: Ücretsiz dart nasıl izlenir

TL;DR: 2023 Avrupa Şampiyonası Dart canlı yayını ITVX’te ücretsiz. ExpressVPN dünyanın dört bir yanından ücretsiz yayın platformlarının engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Dart hayranları özel bir gruptur. Eğer bu güzel oyunun canlı olarak oynanmasına tanık olacak kadar şanslıysanız, sergilenen tutku hakkında her şeyi bileceksiniz. Maçı canlı izlemek gibisi yok ama en sadık taraftarlar bile […]

Avrupa Şampiyonası Dart 2023 canlı yayını: Ücretsiz dart nasıl izlenir

TL;DR: 2023 Avrupa Şampiyonası Dart canlı yayını ITVX’te ücretsiz. ExpressVPN dünyanın dört bir yanından ücretsiz yayın platformlarının engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir.


Dart hayranları özel bir gruptur. Eğer bu güzel oyunun canlı olarak oynanmasına tanık olacak kadar şanslıysanız, sergilenen tutku hakkında her şeyi bileceksiniz. Maçı canlı izlemek gibisi yok ama en sadık taraftarlar bile bu hafta Dortmund’a gidemeyebilir.

2023 Avrupa Şampiyonası Dart’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

Avrupa Şampiyonası Dart Nedir?

Avrupa Şampiyonası bir PDC dart etkinliğidir. Turnuvada PDC Avrupa Turu Liyakat Sıralaması’ndaki en iyi 32 oyuncu yer alıyor.

2023 Avrupa Dart Şampiyonası ne zaman?

2023 Avrupa Dart Şampiyonası şu tarihte gerçekleşecek: 26 Ekim ile 29 Ekim Almanya’nın Dortmund kentindeki Westfalenhallen’de.

2023 Avrupa Şampiyonası Dart’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

2023 Avrupa Dart Şampiyonası’nın tamamı ITV tarafından yayınlanacak ve ITVX’te canlı yayın yapılacak. Bu, Birleşik Krallık’ta tüm aksiyonu kolayca izleyebileceğiniz anlamına geliyor, peki ya dünyanın geri kalanı? ITVX’e dünyanın herhangi bir yerinden erişmek istiyorsanız bir VPN kullanmanız gerekir.

ITVX coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, ITVX’i size dünyanın her yerinden erişim sağlaması için kandırabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ITVX’in engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın:

 1. Bir VPN’e abone olun (gibi ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. 2023 Avrupa Şampiyonası Dart’ı dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit paranızı tamamen taahhüt etmeden ITVX’e geçici erişimi güvence altına alabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm olmasa da, yatırımınızı geri kazanmadan önce 2023 Avrupa Şampiyonası Dart maçlarını yayınlamanız için size bolca zaman tanır.

ITVX’e dünyanın herhangi bir yerinden kalıcı erişim sağlamak istiyorsanız bir aboneliğe ihtiyacınız olacak. Neyse ki ITVX için en iyi VPN sınırlı bir süre için satışta.

ITVX için en iyi VPN nedir?

Dünyanın dört bir yanından ücretsiz akış sitelerinin engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birçok VPN var, ancak ExpressVPN yol gösterir. Bu en ucuz hizmet olmasa da kullanıcılar birçok yayın dostu özelliğe sahip oluyor:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2023 Avrupa Şampiyonası Dart’ı ücretsiz izleyin.

Teknory