Amanda Seyfried, Blake Lively’ye ‘Mean Girls’ Konusunda Neredeyse Kaybediyordu

en önemli Aktör Amanda Seyfried ortaya çıkardı Blake Canlı Karen Smith’in rolünü kazanmaya çok yaklaştı. Kötü Kızlar. Buna göre Hollywood MuhabiriSeyfried, Karen rolünü okuyan Lively’nin karşısındaki Regina George’un gıpta ile bakılan rolü için okuduğunu söylüyor. “Annemle ilk kez Los Angeles’a uçtum. Çok heyecan vericiydi. Lacey Chabert ile ilk kez tanıştım ve Lindsay Lohan odadaydı ve […]

Amanda Seyfried, Blake Lively’ye ‘Mean Girls’ Konusunda Neredeyse Kaybediyordu

en önemli

Aktör Amanda Seyfried ortaya çıkardı Blake Canlı Karen Smith’in rolünü kazanmaya çok yaklaştı. Kötü Kızlar.

Buna göre Hollywood MuhabiriSeyfried, Karen rolünü okuyan Lively’nin karşısındaki Regina George’un gıpta ile bakılan rolü için okuduğunu söylüyor.

“Annemle ilk kez Los Angeles’a uçtum. Çok heyecan vericiydi. Lacey Chabert ile ilk kez tanıştım ve Lindsay Lohan odadaydı ve Blake Lively, Karen’ı oynuyordu ve sonra ben Regina’ydım.

Lohan, Cady Heron rolünü çoktan kazanmıştı, Chabert ise Gretchen Weiners rolünü üstlendi. Seyfriend, yapımcılardan basit bir evet ya da hayır beklediğini açıklıyor. Bunun yerine, Regina’yı oynamayacağını söylemek için onunla temasa geçtiler, ancak Karen rolü için mükemmeldi.

Seyfried, tartışılmaz bir şekilde özgün olarak tanımladığı karakterle gurur duyuyor. İzleyicilerin neden Karen’la bağ kurduğunu anlıyor. Ona göre, karakteri kasıtsız olarak bu kadar komik yapan şey, onun dürüstlüğü.

“Bence Karen’ı bu kadar çok sevmemizin ve aynı zamanda bu kadar komik olmasının nedeni, onun acımasızca dürüst olması ve bu çok güzel ve onu bu kadar sevimli yapan da bu.”

Seyfield, karakterin barakadaki en keskin alet olmayabileceğini kabul etti, ancak Karen’ın zeka eksikliğini öz farkındalık ve samimiyetle telafi ettiğine dikkat çekti. O anlatıyor:

“O kadar zeki değil ama kesinlikle biliyor. Ve tepki verdiği her şey onun gerçeği, gerçek tepkisi. Ve bence hepimiz böyle insanları seviyoruz çünkü onlara güvenebiliriz.

Karen, Regina’nın saldırganlığına, Cady’nin manipülatifliğine ve Gretchen’ın aşikar kaygısına karşı bir ağırlıktır. Seyfried, arkadaşlarına duyduğu empatinin, pişmanlık duymayan akılsızlığını dengelediğini düşünüyor.

“En büyük kalbe sahip kişi o. En iyi fikrin Taco Bell’e gitmek olduğuna ve sırrının medyum olması ve bir spor kanalına sahip olması olduğuna gerçekten inanıyor. ESPN’ye sahip olduğuna tamamen inanan birine nasıl aşık olmazsın?

Karen, The Plastics’in bir üyesi olmasına rağmen, grubun tek iyi niyetli üyesidir. Akranlarının aksine, diğer insanları manipüle etmek veya sömürmekle ilgilenmiyor. Dahası, Regina, Cady’ye Karen’ın grubun en güzel üyesi olduğunu ancak bunun farkında olmadığını ve Regina’nın çekiciliğini diğerlerine üstün kılmak için doğuştan gelen kurnazlıktan yoksun olduğunu söylediğinde, Karen’in alçakgönüllülüğü ünlü dörtlü aramada gün ışığına çıkar.

Kötü Kızlar Paramount Plus’ta yayın yapıyor.

Teknory