‘Thunderbolts’ Yıldızı, MCU’nun Japon Balığı Kasesine Çekilmeyi Reddediyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Katılan herhangi bir aktör Marvel Sinematik Evreni günlerinin geri kalanını Marvel Sinematik Evreni hakkında sorular sorarak geçirecek ve Marvel Sinematik Evreninden ayrıldıklarında bile, sorular Marvel Sinematik Evrenine potansiyel dönüşlerine odaklanacak. Kısacası; Dünyanın en büyük bayiliğine girdikten sonra, dokunduğunuz her şeyi ve diğer her şeyi tüketmesi çok gerçek bir tehlikedir. Neyse ki, Netflix’in […]

‘Thunderbolts’ Yıldızı, MCU’nun Japon Balığı Kasesine Çekilmeyi Reddediyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Katılan herhangi bir aktör Marvel Sinematik Evreni günlerinin geri kalanını Marvel Sinematik Evreni hakkında sorular sorarak geçirecek ve Marvel Sinematik Evreninden ayrıldıklarında bile, sorular Marvel Sinematik Evrenine potansiyel dönüşlerine odaklanacak.

Kısacası; Dünyanın en büyük bayiliğine girdikten sonra, dokunduğunuz her şeyi ve diğer her şeyi tüketmesi çok gerçek bir tehlikedir. Neyse ki, Netflix’in şimdiye kadarki en iyi incelenen epizodik orijinallerinden birinin arkasından gelen Akademi Ödülü adayı bir aktör olarak, Steven Yeun fikrini kabul etmeyi bile reddediyor.

Marvel'ın 'Thunderbolts' filminin kadrosu
Marvel ile görüntü

Oyuncu, kadroya sürpriz bir şekilde katıldı. yıldırımlarve rolü gizli kalırken, bir yuvarlak masa röportajı sırasında odadaki file hitap etti. Hollywood MuhabiriNeresi Yürüyen ölü şap, oynamakla görevlendirildiği karaktere odaklanmak için MCU ile gelen tüm dış gürültüyü nasıl görmezden geldiğini açıkladı.

“Evet, ‘Beef’in bölümlerini yapan Jake Schreier, yönetmenlik görevini üstlendi ve sonra beni bu rol için gördü ve ben de rolü okudum ve ‘Bu gerçekten ilginç bir rol, ben olsam öyle olurdum’ dedim. Bunu keşfetmek için aşağı. Bence artık bir yapılacaklar listesindeki şeyleri kontrol etmekten çok bir deneyime bakmakla ilgili.

Bazen ‘Ne yaptığını biliyor musun?’ diyen arkadaşlarla sohbet edeceğim. Ben de ‘Evet, bir film çekiyoruz’ dedim. Ve ‘Ne yaptığınızı biliyor musunuz?’ Bunu almamaya çalışıyorum çünkü bence tuzak bu. Tuzak, o şeye toplumun o şeyi nasıl görebileceği bağlamında bakmaktır. Hemen, sadece bir film yapıyorum. Söndürmek, daha sonra hazırlanmam gereken tamamen başka bir şey.

Yeun, Kevin Feige’in süper kahraman sanal alanıyla gelen yükümlülükler ve potansiyel çoklu resim sözleşmeleri olduğunu biliyor, ancak MCU’yu nereye giderse gitsin takip eden tüm dış gürültüye kapılacak tipte görünmüyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow