Amazon Beats kulaklıkları %36’ya varan indirim fırsatı

12 Haziran itibariyle, birkaç çift Beats kulaklık Amazon’da %36’ya varan indirimle satışta(yeni bir sekmede açılır). En iyi seçenekleri burada yakalayın. İşe gidip gelmekten seyahate kadar, iyi bir çift kulaklık mutlak bir zorunluluktur. Dış gürültüyü engellemeye yardımcı olurlar ve ayrıca spor salonu seanslarınızı, uçak gezintilerinizi ve basit yürüyüşlerinizi çok daha keyifli hale getirirler. Neyse ki, Beats’in […]

12 Haziran itibariyle, birkaç çift Beats kulaklık Amazon’da %36’ya varan indirimle satışta(yeni bir sekmede açılır). En iyi seçenekleri burada yakalayın.


İşe gidip gelmekten seyahate kadar, iyi bir çift kulaklık mutlak bir zorunluluktur. Dış gürültüyü engellemeye yardımcı olurlar ve ayrıca spor salonu seanslarınızı, uçak gezintilerinizi ve basit yürüyüşlerinizi çok daha keyifli hale getirirler. Neyse ki, Beats’in en iyi seçeneklerinden bazıları Amazon’da %36’ya varan indirimle satılıyor(yeni bir sekmede açılır). Favorilerimizi buradan satın alın:

Genel olarak en iyi Beats anlaşması

neden beğendik

AirPods hayranı değilseniz (veya olsanız bile, ancak onları gülünç derecede pahalı buluyorsanız), Beats Studio Buds(yeni bir sekmede açılır) değerli bir yarışmacıdır. Beş eğlenceli renkte (Beyaz, Siyah, Kırmızı, Ay Grisi ve Okyanus Mavisi) mevcut olan bu gerçek kablosuz Bluetooth kulaklıklar, size sekiz saate kadar dinleme süresi, aktif gürültü engelleme ve hızlı şarj sağlar: İhtiyacınız olan hemen hemen her şey bir arada. iyi bir çift kulaklık.

En iyi egzersiz Beats anlaşması

neden beğendik

Bu süper eğlenceli, sportif kulaklık başlıkları(yeni bir sekmede açılır) IPX4 dereceleri sayesinde tere dayanıklı oldukları için egzersiz yapmayı sevenler için sağlam bir seçenektir. Kolay eşleştirme için hem Apple hem de Android ile uyumludurlar ve size tam altı saat dinleme süresi verirler. Egzersiz yaparken kulaklarınızda kalmalarına yardımcı olmak için esnek kanat uçlarıyla donatılmışlardır, üstelik güvenlidirler.

En iyi yüksek teknolojili Beats fırsatı

neden beğendik

Beats Powerbeats Pro(yeni bir sekmede açılır) silikon uç kulağınıza sıkıca otururken kulaklarınızı yerinde tutmak için kulaklarınızın üzerinden geçen kancalara sahip olun. Tasarım, sürekli kulaklarınızdan kayıp gitmeyeceği için özellikle antrenmanları ve işe gidip gelmeleri daha keyifli hale getirir. Bu tomurcuklar, AirPods Pro’nun kullandığı, Apple cihazlarına bağlanmayı son derece kolay hale getiren aynı H1 çipiyle birlikte gelir ve aynı zamanda Android uyumludur.

Teknory