Amazon Prime bir gün hücre servisini içerebilir

Belki bir gün Amazon Prime kiranızı ve sağlık sigortanızı da dahil eder. Muhtemelen hayır, ancak yakın tarihli bir rapor, Amazon’un Prime’ın hayatınızın başka bir bölümüne izinsiz girmesini istediğini gösteriyor. Buna göre Bloomberg(yeni bir sekmede açılır)140 $/yıllık abonelik (ücretsiz gönderim, indirimler ve diğer şeylerin yanı sıra Prime Video dahil) sonunda ucuz veya ücretsiz cep telefonu hizmetini […]

Amazon Prime bir gün hücre servisini içerebilir

Belki bir gün Amazon Prime kiranızı ve sağlık sigortanızı da dahil eder.

Muhtemelen hayır, ancak yakın tarihli bir rapor, Amazon’un Prime’ın hayatınızın başka bir bölümüne izinsiz girmesini istediğini gösteriyor. Buna göre Bloomberg(yeni bir sekmede açılır)140 $/yıllık abonelik (ücretsiz gönderim, indirimler ve diğer şeylerin yanı sıra Prime Video dahil) sonunda ucuz veya ücretsiz cep telefonu hizmetini içerebilir. Bloomberg’in raporu, Amazon’un şu anda T-Mobile ve AT&T gibi sağlayıcılarla görüşmelerde bulunduğunu, ancak aynı sağlayıcıların verdiği ifadelerde raporu yalanladığını söyledi. PCMag(yeni bir sekmede açılır).

AYRICA BAKINIZ:

Amazon, şimdiye kadarki en büyük, en şık ve en güçlü tableti olan yeni Fire 11 Max’i tanıttı

Buradaki fikir, cep telefonu hizmetinin bir Prime aboneliğine ücretsiz olarak veya ayda 10 ABD Doları karşılığında dahil edilmesidir. Bu açıkça oldukça büyük bir pazarlık olur ve anlaşılır bir şekilde cep telefonu sağlayıcılarını işlerini kaybetme korkusuyla Amazon ile bir anlaşma yapmamaya sevk edebilir. Bu görüşmelerin yalnızca altı ila sekiz hafta boyunca yapıldığı bildirildi, bu nedenle Prime hücre hizmetinin 5G ağ erişimi gibi şeyleri içerip içermeyeceği henüz belli değil.

Öyle olsun ya da olmasın, Amazon, Prime’ı müşteriler için daha da çekici hale getirmek için bir veya iki ek avantaj kullanabilir. araştırma firması Tüketici Zekası Araştırma Ortakları(yeni bir sekmede açılır) Geçenlerde Prime’ın ABD’de 167 milyon abonesi olduğu tahmin ediliyor, bu sayı bir yıl öncesine göre 170 milyondu. Hizmetin yüksek yıllık maliyeti ve yakın zamanda COVID-19 kısıtlamalarının gevşetilmesi, abonelik sayılarının gecikmesine katkıda bulunmuş olabilir.

Amazon Prime’ın daha fazla şeyi tek bir abonelikte paketlediğini hayal etmek zor, ancak Amazon kesinlikle denemeye hevesli görünüyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow