Amazon, Silk: Spider Society serisi ile Spider-Verse’a giriyor

Chris Tilly ❘ Yayınlanan: 2022-11-18T10:52:18 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-18T10:52:28 Spider-Verse, Sony ve Amazon tarafından yapılan birden fazla gösterinin ilki olan Silk: Spider-Society serisiyle yayına giriyor. The Walking Dead dizi sorumlusu Angela Kang, Spider-Man: Into the Spiderverse yapımcıları Phil Lord ve Chris Miller ve eski Sony patronu Amy Pascal ile birlikte diziyi denetleyecek. Gösteri, Amerika Birleşik Devletleri’nde […]

Amazon, Silk: Spider Society serisi ile Spider-Verse’a giriyor

Yayınlanan: 2022-11-18T10:52:18

Güncellenmiş: 2022-11-18T10:52:28

Spider-Verse, Sony ve Amazon tarafından yapılan birden fazla gösterinin ilki olan Silk: Spider-Society serisiyle yayına giriyor.

The Walking Dead dizi sorumlusu Angela Kang, Spider-Man: Into the Spiderverse yapımcıları Phil Lord ve Chris Miller ve eski Sony patronu Amy Pascal ile birlikte diziyi denetleyecek.

Gösteri, Amerika Birleşik Devletleri’nde MGM+’da yayınlanırken, dünya çapında Prime Video’da yayınlanacak.

Silk: Spider-Society, Sony tarafından kontrol edilen Marvel karakterleriyle ilgili çok sayıda canlı aksiyon şovunun ilki olarak planlanıyor.

İpek Nedir: Örümcek Topluluğu?

Silk, Dan Slott ve Humberto Ramos tarafından yaratıldı ve ilk olarak Nisan 2014’te The Amazing Spider-Man #14’ün sayfalarında yer aldı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Silk’in gerçek adı Cindy Moon’dur ve o, Peter Parker’a dişlerini batıran aynı radyoaktif örümcek tarafından ısırılan Koreli-Amerikalı bir öğrencidir, yani Örümcek Adam gibi güçlere sahiptir.

Cindy Moon karakterini daha önce Spider-Man: Homecoming ve Avengers: Infinity War’da Tiffany Epensen canlandırmıştı.

Cindy Moon’u ekranda canlandırmak

Angela Kang, The Walking Dead’in dizi yönetmenliğinin yanı sıra, dizinin Daryl Dixon spinoff’unu da denetliyor ve Cindy Moon’un hikayesine başlamak için sabırsızlandığını söylüyor.

Kang, “Kariyerimin bu sonraki bölümünde Amazon Studios ailesine katıldığım için çok heyecanlıyım” dedi. “Küresel bir izleyici kitlesi için çeşitli, karakter odaklı, su soğutucu şovlarda yönetici ekiple çalışmayı dört gözle bekliyorum ve Koreli-Amerikalı süper kahraman Silk’i ekranda hayata geçirerek ilk görevime dalacağım için çok heyecanlıyım.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Lord ve Miller, “Angela, bakış açısına ve yaratıcılığına büyük saygı duyduğumuz ve hayran olduğumuz bir profesyonel profesyonel” dedi. “Aynı zamanda çok da eğlenceli biri. Bu karakterleri seviyor ve Cindy Moon’un hikayesini dünyaya getirmek için onunla çalışma şansı bulduğumuz için kendimizi gerçekten şanslı hissediyoruz.”

Teknory