‘Scream VI’ Yıldızı Sıradaki Devam Filminin Müzikal Olması Gerektiğini Düşünüyor

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü hiç izledin mi Bağırmak film ve kendi kendine düşündüm, “bunu daha iyi yapan ne biliyor musun? Bazıları şarkı söylüyor ve dans ediyor.” HAYIR? Kuyu Çığlık VI yıldız Josh SegarraDanny Brackett’i oynayan, bunun gerçekten iyi bir fikir olacağını düşünüyor. Segarra muhtemelen en çok Pug in olarak bilinir. She-Hulk: Avukat ve Adrian Chase […]

‘Scream VI’ Yıldızı Sıradaki Devam Filminin Müzikal Olması Gerektiğini Düşünüyor

Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

hiç izledin mi Bağırmak film ve kendi kendine düşündüm, “bunu daha iyi yapan ne biliyor musun? Bazıları şarkı söylüyor ve dans ediyor.” HAYIR? Kuyu Çığlık VI yıldız Josh SegarraDanny Brackett’i oynayan, bunun gerçekten iyi bir fikir olacağını düşünüyor.

Segarra muhtemelen en çok Pug in olarak bilinir. She-Hulk: Avukat ve Adrian Chase Okama yanında görünecek Bağırmak Jenna Ortega (Tara), Jasmin Savoy Brown (Mindy), Mason Gooding (Chad), Hayden Panettiere (Kirby) ve tabii ki Courteney Cox (Gale) gibi franchise müdavimleri.

Yeni olmasına rağmen serideki bir sonraki filmle ilgili önerisiyle ses getiriyor. Eğer karakteri hayatta kalırsa, Per Ters:

“Eğer içeri girmenin yolunu bulabilirlerse, Bağırmak müzikal, seyirciyi güldürmek ve biraz da korkutmak? Hadi gidelim! Kim bilir? Belki Ghostface’in bilmediğimiz bazı opera yetenekleri vardır.

Segarra, yeni filmin senaryosunu aldığında önceki filmi izlemediğini de açıkladı.

“Beşinci taksiti henüz görmemiştim. Bu yüzden tüm bu monologu yapıyorum. Ve karıma söylüyorum, ekibime söylüyorum, arkadaşlarıma söylüyorum, ‘Yo, bir sonraki bölümde katil benim. Bağırmak film!’ Sonra senaryoyu okudum. Herkesle tanıştım. Hepimiz notları karşılaştırmaya başladık. Biz de ‘Oh, hepimiz o monologu yaptık, ha?’

Hiçbir şeyi mahvetmek istemese de Inverse, Segarra’nın “Şüphe uyandıracak kadar yakışıklı bir komşu olarak küçük ama akılda kalıcı bir rolü olduğunu ve 5 çığlık, sadece bir dizi şiddetli cinayete sarılmak için.

Çığlık VI şimdi sinemalarda.

Teknory