Amazon’u Anma Günü indirimi 2023

Anma Günü hafta sonu dinlenme zamanıdır Ve mağaza. Ve evde rahatça oturup çevrimiçi fırsatlara göz atmaktan daha iyi bir alışveriş terapisine dalmanın daha iyi bir yolu var mı? İşte en iyi seçimlerimiz: Amazon’da En İyi Anma Günü Fırsatları oyun paketi ” width=”133″ height=”133″ loading=”lazy”/> Bu yıl, Amazon’un Anma Günü indirimi kesinlikle kontrol edilmeye değer. En […]

Amazon’u Anma Günü indirimi 2023

Anma Günü hafta sonu dinlenme zamanıdır Ve mağaza. Ve evde rahatça oturup çevrimiçi fırsatlara göz atmaktan daha iyi bir alışveriş terapisine dalmanın daha iyi bir yolu var mı? İşte en iyi seçimlerimiz:

Amazon’da En İyi Anma Günü Fırsatları


oyun paketi ” width=”133″ height=”133″ loading=”lazy”/>

Siyah Bluetooth hoparlör

Gri kayışlı gümüş akıllı saat

Bu yıl, Amazon’un Anma Günü indirimi kesinlikle kontrol edilmeye değer. En iyi kısım? Prime üyeler, ücretsiz gönderim, özel indirimler ve yıldırım hızında teslimatlar gibi cazip avantajlardan yararlanabilir. Henüz üye değil misiniz? Endişelenme! Yeni üyeler 30 günlük ücretsiz deneme süresi alabilir(yeni bir sekmede açılır) ve bir kuruş harcamadan tüm avantajların kilidini açın.

Bu Anma Günü’nde akıllıca alışveriş yapma ve büyük tasarruf etme şansını kaçırmayın.

En iyi oyun fırsatları

Eğlencenizin seviyesini yükseltmeye hazır olun – Amazon’un Anma Günü indirimi, kaçırmak istemeyeceğiniz oyun fırsatlarıyla doludur. Amazon Fire TV oyun paketi(yeni bir sekmede açılır). Tüm oyun ihtiyaçlarınız için bir Luna kontrol cihazı ve bir Fire TV 4K Max kazanın.

Daha fazla oyun fırsatı

  • HyperX Cloud kulaklıkları (Nintendo Switch ve mobil oyun)(yeni bir sekmede açılır)19,99 $ $39.79 (19,80 $ tasarruf edin)

  • Logitech G305 LIGHTSPEED kablosuz oyun faresi(yeni bir sekmede açılır)$34.99 49,99 $ (15 $ tasarruf edin)

  • Razer Kraken oyun kulaklığı (PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X & S, mobil)(yeni bir sekmede açılır)$39.99 79,99 $ (40 $ tasarruf edin)

  • HyperX Cloud II oyun kulaklığı (PC, PS5, PS4, Xbox Series X & S, Xbox One)(yeni bir sekmede açılır)59,99 $ 99,99 $ (40 $ tasarruf edin)

  • Corsair VOID RGB Elite kablosuz premium oyun kulaklığı (PC, PS5, PS4)(yeni bir sekmede açılır)74,99 $ 109,99 $ (35 $ tasarruf edin)

  • Razer BlackShark V2 oyun kulaklığı (PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X & S, mobil)(yeni bir sekmede açılır)79,99 $ 99,99 $ (20 $ tasarruf edin)

  • Fire TV Stick 4K Max ve Luna denetleyicili Fire TV oyun paketi(yeni bir sekmede açılır)$84.98 124,98 $ (40 $ tasarruf edin)

  • Razer Naga Pro kablosuz oyun faresi(yeni bir sekmede açılır)$89.99 149,99 $ (60 $ tasarruf edin)

  • Fire HD 10 tablet ve Luna denetleyici dahil Amazon Fire HD 10 tablet oyun paketi (yeni bir sekmede açılır)169,98 dolar $219.98 (50 $ tasarruf edin)

  • Logitech G29 Driving Force yarış direksiyonu (PS5, PS4, PC, Mac)(yeni bir sekmede açılır)$229.99 399,99 $ (100 $ tasarruf edin)

Elektronikte en iyi fırsatlar

Amazon’un Anma Günü İndirimi, çeşitli elektronik ürünlerle ilgili fırsatlarla oyun oynamanın ötesine geçiyor. Bir sonraki açık hava toplantınızda bazı melodileri patlatmak için mükemmel olan bu Anker Soundcore Motion+ Hoparlörün teklifini seviyoruz.

Elektronikte daha fazla fırsat

En iyi spor fırsatları

Terini giymeye hazır mısın? Anma Günü indirimi sırasında Amazon’da Amazfit akıllı saatlerinde 35$’a varan indirim kazanın. Elbette, bu bir Apple Watch değil, ancak aktivitenizi, antrenmanlarınızı, uykunuzu ve daha fazlasını izlemeye devam edecek.

Daha fazla fitness fırsatı

En iyi ev fırsatları

Sıcak havalar için tam zamanında indirimde olan Google Nest Thermostat’ı puanlayın. AC’nizi ve ısıtmanızı otomatik olarak planlayın, uzaktayken tatil moduna ayarlayın ve bu enerji faturalarından biraz tasarruf edin.

Daha fazla ev fırsatı

En iyi vakum fırsatları

Temizlik hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır, ancak bir angarya olmak zorunda değildir. Dyson Ball Animal 3 Extra, çok sayıda evcil hayvanın bulunduğu evleri temiz ve düzenli tutmak için mükemmeldir. Zeminlerdeki kir, toz ve evcil hayvan tüyleriyle kolaylıkla mücadele edin ve birlikte verilen evcil hayvan bakım araçlarıyla tüy dökülmesini bile azaltın.

Daha fazla vakum fırsatı

Teknory