Andor yıldızı, iptal edilen 30 milyon dolarlık Game of Thrones yan ürünü hakkında konuştu

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-23T18:19:24 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-23T18:19:33 Andor yıldızı Denise Gough, 30 milyon dolarlık bir pilotu çektikten sonra iptal edilen Game of Thrones spinoff’undaki deneyimi hakkında konuştu. İrlandalı aktör, İsyan’ın planlarını kendisinden çok önce sezen ve buna bir son vermeye çalışan çelik gibi bir İmparatorluk komutanı olan Star Wars prequel dizisinde Dedra Meero’yu canlandırıyor. […]

Andor yıldızı, iptal edilen 30 milyon dolarlık Game of Thrones yan ürünü hakkında konuştu

Yayınlanan: 2022-11-23T18:19:24

Güncellenmiş: 2022-11-23T18:19:33

Andor yıldızı Denise Gough, 30 milyon dolarlık bir pilotu çektikten sonra iptal edilen Game of Thrones spinoff’undaki deneyimi hakkında konuştu.

İrlandalı aktör, İsyan’ın planlarını kendisinden çok önce sezen ve buna bir son vermeye çalışan çelik gibi bir İmparatorluk komutanı olan Star Wars prequel dizisinde Dedra Meero’yu canlandırıyor.

Bir zamanlar House of the Dragon’dan önce planlanan birkaç Game of Thrones spinoff’undan biri olan Bloodmoon’a bağlanmıştı. Bununla birlikte, Naomi Watts da dahil olmak üzere yıldızlarını soğukta bırakarak oldukça pahalı pilotunu asla aşamadı.

Andor 1. Sezon finalinin ardından Gough, iptal edilen dizi ve iptal edildiğini öğrendiğinde nasıl tepki verdiği hakkında konuştu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Andor yıldızı, Game of Thrones spinoff’unun “harika bir deneyim” olduğunu söyledi

ile yapılan bir röportajda Hollywood MuhabiriGough, Bloodmoon hakkında söyleyebileceği pek bir şey olmadığını kabul etti, ancak “şüphesiz harika” olduğunu söyledi.

“Bazı inanılmaz insanlarla birlikte çalışabildim. Ancak sonunda işler pek iyi gitmedi. Ve mesele şu ki, bu tür şeyler her zaman olur. Belki de insanlar, bu Game of Thrones olduğu için iptal haberinin yıkıcı olduğunu düşünüyor.

Andor'da Dedra MeeroDisney+

“Benim için her şeyin bir nedeni var ve her şey olması gerektiği gibi oluyor. Pilot bölümümüz seçilmeyince, yapım ilerlemeyince kendimi perişan hissetmedim. Çünkü belli ki böyle bir şey olmayacaktı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Böylece eve, tiyatroya geri döndüm ve ardından mümkünse daha da büyük bir franchise benimle temasa geçti. Genelde oynadığım rollere daha yakın bir rol buldum. Ve kanal, duyduğuma göre oldukça iyi iş çıkaran başka bir GOT dizisi üretmeye devam etti.

“Dolayısıyla alınan karar doğruydu. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını benden daha iyi bilen birinin rolünü üstlenmek istemiyorum.”

George RR Martin bile Bloodmoon pilotunu izlemedi. Gösteri, Uzun Gece sırasında geçecekti ve bu zaman dilimi efsane olsa da, yazar tarafından kitapta çok az detaylandırılmıştı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Martin şöyle açıkladı: “Bloodmoon çok zor bir görevdi. Çok daha ilkel insanlarla uğraşıyoruz. Henüz ejderhalar yoktu. Pilotun çoğu, bir Güney evinin bir Kuzey eviyle evlenmesi etrafında dönüyordu ve bu, Beyaz Yürüteçlerin tüm tarihine girdi.

Andor şimdi yayınlanmaya hazır. 2. Sezon hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory