NBA yıldızı, Pixel 6 Pro’su için bir L yakaladı, ancak sonunda büyük bir W aldı

Rita El Khoury / Android Kurumu TL;DR Giannis Antetokounmpo, NBA All-Star Weekend 2022’de Pixel 6 Pro ile kameralara yakalandı. O an, eskiden Twitter olarak bilinen sitede bir mem haline geldi. Antetokounmpo, kısa süre önce mem yeniden ortaya çıktığında mükemmel bir yanıt verdi. Genellikle hiçbir zaman bir mem olmak istemezsiniz ama bazen bu sizin kontrolünüz dışındadır. […]

NBA yıldızı, Pixel 6 Pro’su için bir L yakaladı, ancak sonunda büyük bir W aldı

Rita El Khoury / Android Kurumu

TL;DR

  • Giannis Antetokounmpo, NBA All-Star Weekend 2022’de Pixel 6 Pro ile kameralara yakalandı.
  • O an, eskiden Twitter olarak bilinen sitede bir mem haline geldi.
  • Antetokounmpo, kısa süre önce mem yeniden ortaya çıktığında mükemmel bir yanıt verdi.

Genellikle hiçbir zaman bir mem olmak istemezsiniz ama bazen bu sizin kontrolünüz dışındadır. 2022’nin en iyi Android telefonlarından birine sahipken NBA’deki en iyi oyunculardan biri olan Giannis Antetokounmpo’nun başına gelen de tam olarak buydu. o ve Google Pixel hattı.

Diğer birçok oyuncu gibi Antetokounmpo da NBA All-Star Weekend 2022’ye eğlenmek ve şenliklere katılmak için katıldı. Ancak Milwaukee Bucks yıldızı anı yakalamak için telefonunu çıkarır çıkarmaz kartal gözlü troller bir terslik olduğunu hemen fark etti.

Çoğu insan sporcuların iPhone’larla hava attığını görmeye alışkın olsa da, Antetokounmpo bir Google Pixel 6 Pro kullanıyordu. Troller, All-Star ile amansızca alay etmek için o ana saldırdılar. Bu an, eskiden Twitter olarak bilinen X’te hemen bir mem haline geldi.

Mem kısa süre önce X hesabı NBA Memes aracılığıyla yeniden ortaya çıktı. Hesap, bir fotoğrafla birlikte şunu ekliyor: “İnsanların All Star Hafta Sonu sırasında Google Pixel kullandığı için Giannis’i palyaço ettiği zamana geri dönüş.”

Evet, tabii ki All Star Maçında Google telefonum olduğu için palyaçolandığım geceyi hatırlıyorum çünkü hemen ardından @GooglePixelFC beni arayıp 2 yıl yüzü olmamı istedi ???????? https://t.co/kvmJVUiRWp

Ancak görünüşe göre son gülen Antetokounmpo’ydu. Bir repostta Antetokounmpo, o an bir mem haline geldikten kısa bir süre sonra Google’ın kendisine ulaştığını esprili bir şekilde yanıtlıyor. Görünüşe göre o an, Antetokounmpo’nun Google Pixel’in yüzü olmak için iki yıllık bir sponsorluk anlaşması yapması için bir fırsat oldu.

Antetokounmpo o zamandan beri birden fazla Google Pixel reklamında yer aldığından, anlaşma sonuçta her iki taraf için de bir kazan-kazan olmuş gibi görünüyor. Antetokounmpo’nun Pixel serisini onaylamasının telefonun popülerleşmesine çok yardımcı olduğunu söylemek de muhtemelen adil olacaktır.


NBA yıldızı, Pixel 6 Pro’su için bir L yakaladı, ancak sonunda büyük bir W aldı

Teknory