İşte son dedikodular…

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Samsung’un bu yıl Unpacked bölüm 2’ye ev sahipliği yapmak için yeni bir yer düşündüğü bildiriliyor. Etkinlik, şehirde yaklaşan bir dünya fuarını tanıtmak için Busan, Kore’de düzenlenebilir. Bir New York Unpacked etkinliği de değerlendiriliyor, ancak Kore etkinliğinden daha ağır basacaktır. Samsung, bir yılda iki “Paketlenmemiş” etkinliğe ev sahipliği yapıyor – […]

İşte son dedikodular…

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung’un bu yıl Unpacked bölüm 2’ye ev sahipliği yapmak için yeni bir yer düşündüğü bildiriliyor.
  • Etkinlik, şehirde yaklaşan bir dünya fuarını tanıtmak için Busan, Kore’de düzenlenebilir.
  • Bir New York Unpacked etkinliği de değerlendiriliyor, ancak Kore etkinliğinden daha ağır basacaktır.

Samsung, bir yılda iki “Paketlenmemiş” etkinliğe ev sahipliği yapıyor – ilki yeni Galaxy S serisi telefonların lansmanı için ve ikincisi Galaxy Z serisi lansmanı için. Bu yıl yeni bir lokasyon için de olsa çok farklı olmayacak. Kore yayınından bir rapora göre iNews24, Samsung, “Ağustos ayı civarında” Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i piyasaya sürmek için bir sonraki Unpacked etkinliğini düzenleyecek. Fakat, bazı yeni raporlar olası bir Temmuz olayını da önerir.

Her zamanki New York etkinliği yerine Samsung, Unpacked fantezisi için yeni varış noktası olarak Güney Kore’deki Busan’ı seçebilir. Samsung’un amiral gemisi telefonları yıllar içinde İspanya, ABD ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere birçok halka açık lansman yeri gördü. Bununla birlikte, son birkaç yılda New York City etkinliklerinde Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri görücüye çıktı.

En son rapor, Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefonları için fırlatma rampası olarak hâlâ Busan ve New York arasında karar verdiğini, ancak eskisinin öncelikli olabileceğini söylüyor. Samsung’un Unpacked etkinliğini Güney Kore’deki liman kentine getirerek 2030 Busan World Expo’yu desteklemek ve tanıtmak istediği bildiriliyor. Samsung’un biri New York’ta diğeri Busan’da olmak üzere aynı anda iki Unpacked etkinliği düzenlemesi de mümkündür.

İşte son dedikodular…

Teknory