Andre Braugher’ın Hurdaya Çıkarılmış Scooby-Doo Tatil Devam Filmindeki Karakteri Yapımcı Tarafından Ortaya Çıktı

Özet Hurdaya çıkarılan Andre Braugher’ın karakteri Scooby Doo film, Scoob! Tatil Perisiyazar ve yapımcı Tony Cervone tarafından ortaya çıkarıldı. Warner Bros. projesi, yeni yönetimin maliyet tasarrufu önlemleri kapsamında Ağustos 2022’de rafa kaldırıldı. İptale rağmen filmin yaratıcı ekibi neredeyse bitmek üzere olan projeyi tamamladı ve Cervone, Braugher’in karakterinin, oyuncunun vefatının ardından görüntülerini paylaştı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Andre Braugher’ın Hurdaya Çıkarılmış Scooby-Doo Tatil Devam Filmindeki Karakteri Yapımcı Tarafından Ortaya Çıktı

Özet

  • Hurdaya çıkarılan Andre Braugher’ın karakteri Scooby Doo film, Scoob! Tatil Perisiyazar ve yapımcı Tony Cervone tarafından ortaya çıkarıldı.
  • Warner Bros. projesi, yeni yönetimin maliyet tasarrufu önlemleri kapsamında Ağustos 2022’de rafa kaldırıldı.
  • İptale rağmen filmin yaratıcı ekibi neredeyse bitmek üzere olan projeyi tamamladı ve Cervone, Braugher’in karakterinin, oyuncunun vefatının ardından görüntülerini paylaştı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Hurdaya çıkarılan merhum Andre Braugher’ın karakteri Scoob-Doo film, Scoob! Tatil Perisi yazar ve yapımcı Tony Cervone tarafından açıklandı. 2020’nin ön filmi olması planlanıyor Scoob!, Warner Bros. projesi Ağustos 2022’de rafa kaldırıldı. Yarasa kız stüdyonun yeni yönetimi tarafından uygulamaya konulan daha geniş maliyet tasarrufu önlemlerinin bir parçası olarak. Warner Bros. Discovery’nin bitmiş ürünü piyasaya sürmeye yönelik herhangi bir planı olmasa da, filmin yaratıcı ekibi neredeyse bitmiş ürünü tamamlamaya devam etti. Scooby Doo Tartışmalı duyurunun ardından proje.

Braugher’ın 11 Aralık 2023’teki trajik ölümünün ardından, Servon bazılarını paylaşmak için Instagram’a gittim İptal edilen filmdeki karakteri Şef Dave’in daha önce hiç görülmemiş görüntüleri. Aşağıdaki gönderisine göz atın:

Geç saatte aramak Brooklyn Dokuz Dokuz yıldız bir “son derece yetenekli, nazik, komik bir beyefendiCervone, vergi indirimi nedeniyle performansının rafa kaldırılmasından yakındı. Ayrıca aktörün bu rolü üstlendiğini çünkü her zaman sahip olduğunu açıkladı. “Scooby-Doo için zayıf bir nokta.”


İzleyiciler Braugher’ın Scooby-Doo Filmini Görebilecek mi?

Uzay Yıldızları Scoob!

Herhangi bir sayıda Hollywood projesinin çeşitli geliştirme aşamalarında iptal edilmesi olağandışı bir durum olmasa da, yakın zamana kadar Warner Bros. gibi stüdyolar, neredeyse tamamlanmış projeleri planlanan yayınlanmadan önce rafa kaldırmayı tercih etmeye başlamamıştı. Gerçi Warner Bros. daha sonra daha yeni rafa kaldırma planlarından geri adım atacak Çakal Vs. Acme başka bir vergi indirimi lehine, her ikisi de Scoob! Tatil Perisi Ve Yarasa kız izleyicilerden sıkı bir şekilde uzakta kalmak.

İlgili
Batgirl İptaliyle Kaybettiğimiz Her Şey

Batgirl iptal edildiğinde pek çok şey kaybedildi; yeni kahramanlar, kötü adamlar ve bazı tanıdık yüzler de dahil olmak üzere pek çok DCEU unsuru ortaya çıktı.

Her ne kadar Warner Bros. Discovery’nin mevcut CEO’su David Zaslav, bu tür iptallerin şirketin mali sağlığını güvence altına almak için gerekli bir fedakarlık olduğu konusunda ısrarcı olsa da, bu hamleler ciddi bir tepki ve kınama olmadan yapılmadı hem Hollywood yaratıcılarından hem de daha geniş izleyici kitlesinden. Hareketler, uygulamayı etiketleyen ABD Kongre Üyesi Joaquin Castro’nun bile dikkatini çekecekti. “yırtıcı ve rekabete aykırı” ve kararlara ilişkin federal bir soruşturma yapılması çağrısında bulundu.

Belki yeterli zaman verilirse ve izleyicilerin sürekli ilgisi sağlanırsa, Warner Bros. eninde sonunda daha önce ortaya konulan emsali takip etmeyi seçebilir. Çakal Vs. Acme ve Cervone’a ve Scoob! Tatil Perisi ekibi filmlerini diğer dağıtımcılara satacak. İzleyicilerin Braugher’ın son rollerinden birini deneyimlemelerine izin vermek aynı zamanda orijinal kararlarını tersine çevirmenin arkasında ek bir teşvik de olabilir. İzleyicilerin Braugher’s’ı görüp göremeyeceğini ancak zaman gösterecek. Scooby Doo Karakterin hafızası, hayranlardan kalıcı olarak uzaklaştırılmak yerine filmin nihayet kullanıma sunulmasıyla çok daha iyi bir şekilde yerine getirilebilecekti.

Kaynak: Tony Cervone/Instagram

Teknory