Android 14 QPR2 beta 1.1 şimdi kullanıma sunuluyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Android 14 QPR2 beta 1.1 şimdi beta programına kayıtlı Pixel’lere sunuluyor. Yalnızca birkaç hata düzeltmesi getiriyor ancak yeni özellik yok. Bu beta, Mart 2024’teki Pixel özelliğinin neler içereceğine dair bir ön bakış niteliğindedir. Geçen hafta Google şaşırtıcı bir şekilde Android 14 QPR2 beta 1’i kullanıma sundu. Bu beklenmedik bir […]

Android 14 QPR2 beta 1.1 şimdi kullanıma sunuluyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Android 14 QPR2 beta 1.1 şimdi beta programına kayıtlı Pixel’lere sunuluyor.
  • Yalnızca birkaç hata düzeltmesi getiriyor ancak yeni özellik yok.
  • Bu beta, Mart 2024’teki Pixel özelliğinin neler içereceğine dair bir ön bakış niteliğindedir.

Geçen hafta Google şaşırtıcı bir şekilde Android 14 QPR2 beta 1’i kullanıma sundu. Bu beklenmedik bir durumdu çünkü QPR1 için daha fazla beta göreceğimizi düşünüyorduk. Şimdi, bir haftadan kısa bir süre sonra, Google zaten QPR2 için bir nokta güncellemesi yayınlıyor.

Android 14 QPR2 beta 1.1 desteklenen Pixel cihazlarda Android 14 beta programına kayıtlı olanlar için şu anda kullanıma sunuluyor.

İlginçtir ki, bu güncellemenin değişiklik günlüğü çok küçüktür. Yalnızca iki giriş var:

  • Bazen bir sistem güncellemesi yüklendikten sonra bazı uygulamaların kaldırılmasına neden olan ve daha sonra bu uygulamaların yeniden yüklenmesini engelleyen bir sorun düzeltildi. Diğer durumlarda, etkilenen uygulamalar daha önce yüklenmemiş olsa bile cihaza yüklenememiştir.
  • Sistem kararlılığını, performansını ve bağlantısını etkileyen diğer sorunlar düzeltildi.

Bu nokta güncellemesinde yeni özellik bulunmamaktadır.

Android 14 QPR2 beta 1.1, Mart 2024’te gelecek Android özellik düşüşüyle ​​birlikte Pixels’in neler göreceğine dair bir ön bakış. Ondan önce, Aralık ayında, Android 14 QPR1’i temel alacak olan 2023’ün son özellik düşüşünü göreceğiz.

Pixel’inizde beta programına zaten kaydolduysanız, yakında güncellenmesi gereken bir bildirim göreceksiniz. Betaya katılmak istiyorsanız Google’a bildirmeniz yeterli.

Android 14 QPR2 beta 1.1 şimdi kullanıma sunuluyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow