Android Auto’yu Kullanma Şeklinizi Değiştirecek 3 Özellik

Haritalar’ın yanı sıra, Google’ın diğer oldukça popüler navigasyon uygulaması, şirketin 2013 yılında 1,3 milyar dolara satın aldığı ve bu süreçte Apple ve Facebook’u geride bırakan Waze’dir. Waze kullanıcıları, kazalar, inşaat ve hatta hız tuzakları uyarısı gibi gecikmeleri dikkate alarak varış noktalarına giden en hızlı rotaları ve doğru ETA’ları hesaplamak için diğer sürücülerden gelen gerçek zamanlı […]

Android Auto’yu Kullanma Şeklinizi Değiştirecek 3 Özellik

Haritalar’ın yanı sıra, Google’ın diğer oldukça popüler navigasyon uygulaması, şirketin 2013 yılında 1,3 milyar dolara satın aldığı ve bu süreçte Apple ve Facebook’u geride bırakan Waze’dir. Waze kullanıcıları, kazalar, inşaat ve hatta hız tuzakları uyarısı gibi gecikmeleri dikkate alarak varış noktalarına giden en hızlı rotaları ve doğru ETA’ları hesaplamak için diğer sürücülerden gelen gerçek zamanlı verileri kullanan uygulamayı sıklıkla övüyor.

Ancak Google’a ait olmasına rağmen Waze, Android Auto’da görüntülendiğinde sürekli olarak hatalar, donmalar ve sınırlı işlevsellik ile mücadele etti. Coolwalk güncellemesi, diğer uygulamalar bölünmüş ekranda çalışırken, uygulamayı sürücüye en yakın büyük navigasyon döşemesinde (daha önce yalnızca Google Haritalar için ayrılan yerleşim) görüntüleme yeteneği de dahil olmak üzere Waze’i tamamen entegre ederek bu yanlışları düzeltecektir.

Android Auto’nun yeni Coolwalk kontrol paneli için Waze desteği şimdiye kadar yalnızca Beta kullanıcıları için mevcuttu, ancak 2023’ün sonuna kadar yaygın bir sunumun tamamlanması bekleniyor. Bu arada, Waze tıpkı yaptığı gibi tüm ekranı kaplamaya devam edecek. Coolwalk’tan önce.

Teknory