Ferrari, SF90 XX Stradale Ve Spider’ı Ortaya Çıkardı, Ama İyi Şanslar Bir Tane Aldı

Yeni başlayanlar için, her iki araba da 229 beygir gücü üreten üç elektrik motoru kullanan plug-in hibrit. 7,9 kWh pil sayesinde SF90 XX, EV modunda 15 milin biraz üzerinde yol kat edebilir. Ayrıca herhangi bir gaz kullanmadan saatte 83 mil hıza ulaşabilir. Bu, arabanın tam gücüne kıyasla neredeyse tuhaf. Gaz motoru, elektrik motorlarıyla birleştiğinde yaklaşık […]

Ferrari, SF90 XX Stradale Ve Spider’ı Ortaya Çıkardı, Ama İyi Şanslar Bir Tane Aldı

Yeni başlayanlar için, her iki araba da 229 beygir gücü üreten üç elektrik motoru kullanan plug-in hibrit. 7,9 kWh pil sayesinde SF90 XX, EV modunda 15 milin biraz üzerinde yol kat edebilir. Ayrıca herhangi bir gaz kullanmadan saatte 83 mil hıza ulaşabilir.

Bu, arabanın tam gücüne kıyasla neredeyse tuhaf. Gaz motoru, elektrik motorlarıyla birleştiğinde yaklaşık 1.015 beygir gücü üreten ve SF90 XX Stradale’i 2,3 saniyede durma noktasından saatte 60 mile fırlatabilen 4 litrelik çift turbo V8’dir. En yüksek hız saatte 300 km’dir ve dönüştürülebilir SF90 XX Spider aynı özellikleri taşır.

SF90 XX, maksimum palet güvenilirliği için dev bir kanada sahiptir, ancak bir uzay gemisi gibi görünmekten daha fazlası içindir; araba saatte 155 mil hızla çıktığında 1.190 pound bastırma kuvveti üretir. En azından söylemek gerekirse, bu oldukça sağlam bir şekilde ekildi.

Rozeti ve her iki arabanın da genel yarışa hazır bakışları göz önüne alındığında, hafif olacaklarını biliyorsunuz. Hibrit sistem ve pil birkaç pound ekliyor, ancak SF90 XX Stradale için 3,439 pound ve SF90 XX Spider için 3,659 pound, her iki araba da 1.000’den fazla beygir gücü üreten bir PHEV olduğu düşünüldüğünde hala inanılmaz derecede hafif.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow