Tom Holland’ın Spider-Man’inin Tom Hardy’nin Venom’u ile savaşacağı söylentileri

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-07T14:20:48 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-07T14:20:58 Örümcek Adam ve Venom, 2000’li yıllardaki Raimi üçlemesinden bu yana beyaz perdede dövüşmediler – ancak yeni bir söylentiye göre bu, Örümcek Adam 4 veya Venom 3’te değişmek üzere olabilir. Örümcek Adam ve Venom’un uzun ve çetin bir geçmişi var. Çiftin trajik bir arka planı, ikonik rekabeti ve… […]

Tom Holland’ın Spider-Man’inin Tom Hardy’nin Venom’u ile savaşacağı söylentileri

Yayınlanan: 2022-12-07T14:20:48

Güncellenmiş: 2022-12-07T14:20:58

Örümcek Adam ve Venom, 2000’li yıllardaki Raimi üçlemesinden bu yana beyaz perdede dövüşmediler – ancak yeni bir söylentiye göre bu, Örümcek Adam 4 veya Venom 3’te değişmek üzere olabilir.

Örümcek Adam ve Venom’un uzun ve çetin bir geçmişi var. Çiftin trajik bir arka planı, ikonik rekabeti ve… pek de harika olmayan bir ekran ilişkisi var.

Bunun başlıca nedeni, Venom’un ekrandaki betimlemelerinin… en hafif tabirle tuhaf olması – Venom’un en iyi tasvirinin Muhteşem Örümcek Adam çizgi filminde olduğunu hâlâ kabul ediyoruz – ancak Tom Hardy’nin son Venom film serisi en azından kampçı bir anlamda izleyicileri kazandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu nedenle, iki karakterin gelecekteki bir filmde savaşabileceği fikri kesinlikle heyecan verici bir olasılık.

film-and-vice-versa” class=”text-neutral-grey font-display font-bold mb-5 text-title-2″>Venom gelecekteki bir Spider-Man filminde görünebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Saygın bir sızıntı kaynağı olan Culture Spider, son zamanlarda tweet attı: “Ember raporu: Tom Holland, Tom Hardy’nin Venom’u ile savaşacak.”

Şimdi, bu iki anlama gelebilir: Spider-Man, Venom 3 gibi gelecekteki bir Venom filminde görünecek veya Venom, Spider-Man 4 gibi gelecekteki bir MCU Spider-Man filminde görünecek. Mümkün olabilir.

İki düşmanın aslında baştan ayağa gidebileceğine dair bir öneri, Venom’un devam filmi Let There Be Carnage’ın jenerik sonrası sahnesiyle geldi; burada Tom Hardy’den Eddie Brock bir evrenden diğerine taşınmış gibi görünüyordu. Tom Holland’ın Örümcek Adam’ın gizli kimliğinin açığa çıktığı haber görüntülerini gördü.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ardından, Venom başka bir ara sahnede göründü, bu sefer Spider-Man: No Way Home’da, kendi evrenine geri götürülmeden önce bir kumsalda rahatlayarak güzel bir süreklilik ekledi.

Dolayısıyla, ikisinin aynı evrende var olması kesinlikle mümkün ve MCU çoklu evren destanına devam ederse, düşmanların yolları bu kez savaşta yeniden kesişebilir.

Hayranlar, Örümcek Adam’ın söylentilere göre gelecekteki savaşına tepki gösteriyor

Bu raporla ilgili farklı görüşler vardı.

Bazıları Twitter’da olumlu yanıt verdi, bir kullanıcı “Hepimiz bunun olmasını umuyoruz.”

Diğerleri en kötüsünü beklerken. bir kullanıcı Venom’un Andrew Garfield’ın Örümcek Adam’ına karşı çıkmasını tercih edeceklerini söylediler, bu mantıklı, çünkü ikisi de Sony’nin Örümcek Adam evreni tasvirinden.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Cidden, Andrew Örümcek Adam’ın o belirli alanı için daha uygun ve Tom’un MCU’su ve potansiyeli var ve bu aptalca kararla gitmeyi mi seçiyorlar?”

Ancak Garfield’ın Tom Holland ile bir filmde ortaya çıktığını düşünürsek, belki de onunla birlikte Venom ile savaşabilir. Bu noktada her şey mümkün.

Bir başka Spider-Man 4 söylentisine göre de Born Again serisinde yaşanan olayların ardından Holland’ın Spidey’i ile Charlie Cox’un Daredevil’inin bir araya geldiğini görebiliriz.

Teknory