Anket: Akıllı saatinizi kilitliyor musunuz?

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi Cihazınızı kilitli tutmazsanız kişisel ve finansal verilerinizi ifşa ettiğiniz için, kimlik doğrulama teknolojisi akıllı telefonların ayrılmaz bir parçasıdır. Ayrıca PIN kodları, parmak iziyle kilit açma, yüz tanıma ve daha fazlası gibi kimlik doğrulama seçeneklerinde de eksiklik yok. Yine de akıllı saatinizi kilitliyor musunuz? Bugünkü öne çıkan anketimizin konusu bu. Bu… Okumaya devam et Anket: Akıllı saatinizi kilitliyor musunuz?

Anket: Akıllı saatinizi kilitliyor musunuz?

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

Cihazınızı kilitli tutmazsanız kişisel ve finansal verilerinizi ifşa ettiğiniz için, kimlik doğrulama teknolojisi akıllı telefonların ayrılmaz bir parçasıdır. Ayrıca PIN kodları, parmak iziyle kilit açma, yüz tanıma ve daha fazlası gibi kimlik doğrulama seçeneklerinde de eksiklik yok.

Yine de akıllı saatinizi kilitliyor musunuz? Bugünkü öne çıkan anketimizin konusu bu. Bu nedenle, aşağıdaki ankete katılarak ve kararınızı ayrıntılı olarak açıklamak isterseniz bir yorum bırakarak bize bildirin.

Akıllı saatinizi kilitliyor musunuz?

87 oy

Akıllı saatiniz için mobil ödeme kullanmayı planlıyorsanız bunu ayarlamanız gerekeceğinden, akıllı saatinizi neden kilitlemek istediğinizi anlıyoruz. Ayrıca, giyilebilir cihazınızın kaybolması veya çalınması ihtimaline karşı içiniz rahat olsun.

Ayrıca, saatini neden açık bıraktığını anlayabiliyorum. Bu, fiziksel aktivite yaparken bileğinizde sorunsuz bir deneyim sağlar — koşunuz sırasında bu kodu birkaç dakikada bir girmenize gerek yoktur.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow