Anket: Partnerinizin telefon PIN kodunu biliyor musunuz?

Hadlee Simons / Android Yetkilisi Akıllı telefonunuzda, yetkisiz kişilerin cihazınıza erişmesini önleyen ve hırsızlığa karşı bir güvenlik önlemi işlevi gören bir PIN kodu veya başka bir kimlik doğrulama biçimi bulunmalıdır. Peki telefonunuzun PIN kodunu bir tek siz mi biliyorsunuz yoksa sevdiğiniz de mi biliyor? Bugünün öne çıkan anketinde bilmek istediğimiz şey bu, bu yüzden aşağıdan […]

Anket: Partnerinizin telefon PIN kodunu biliyor musunuz?

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

Akıllı telefonunuzda, yetkisiz kişilerin cihazınıza erişmesini önleyen ve hırsızlığa karşı bir güvenlik önlemi işlevi gören bir PIN kodu veya başka bir kimlik doğrulama biçimi bulunmalıdır.

Peki telefonunuzun PIN kodunu bir tek siz mi biliyorsunuz yoksa sevdiğiniz de mi biliyor? Bugünün öne çıkan anketinde bilmek istediğimiz şey bu, bu yüzden aşağıdan kontrol edin.

Partnerinizin telefon PIN kodunu biliyor musunuz?

161 oy

Siz ve eşinizin neden PIN kodlarını paylaştığınızı anlayabiliriz. Bu, birinizin diğerinin telefonuna anında erişmesi gerektiğinde kullanışlı olabilir (örneğin, teslimatlar, kişilere erişim, bir kişi araba kullanırken ve telefonunu kullanamazken vb.). Ayrıca, çiftlerin telefonlarının PIN kodu erişimini genel olarak açık bir telefon politikasının bir parçası olarak paylaşmaları da duyulmamış bir şey değil, ancak bu başka bir zaman konusu.

Ayrıca, neden telefonunuzun PIN kodunu sevdiğiniz biriyle paylaşmadığınızı da anlıyorum. Sonuçta, telefonunuz sahip olduğunuz en kişisel şeylerden biridir.

Anket: Partnerinizin telefon PIN kodunu biliyor musunuz?

Teknory