Anket: Telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer?

Dhruv Bhutani / Android Kurumu Akıllı telefon şarj hızları son birkaç yılda düştü ve artık 30 dakikanın çok altında tam şarj sağlayan telefonlar bulabilirsiniz. Ancak, doldurulması yıllar alan epeyce yeni cihaz var. Yine de, telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer? Bugünün öne çıkan anketinde bilmek istediğimiz şey bu, o yüzden devam edin ve aşağıdan […]

Anket: Telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer?

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

Akıllı telefon şarj hızları son birkaç yılda düştü ve artık 30 dakikanın çok altında tam şarj sağlayan telefonlar bulabilirsiniz. Ancak, doldurulması yıllar alan epeyce yeni cihaz var.

Yine de, telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer? Bugünün öne çıkan anketinde bilmek istediğimiz şey bu, o yüzden devam edin ve aşağıdan seçiminizi yapın! Siz de konuyu genişletmek isterseniz yorum bırakabilirsiniz.

Telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer?

149 oy

Xiaomi ve BBK markaları (OnePlus, Oppo, Realme) en hızlı şarj sürelerini sunma eğilimindedir. Örneğin, OnePlus 10T’nin 150W şarj çözümü, telefonu yaklaşık 20 dakikada tamamen şarj eder. Realme GT 2 Pro’da 65W şarj bile, telefonu yaklaşık 35 dakikada tamamen şarj eder. Poco X4 Pro ve OnePlus Nord CE 2 gibi 400 doların altındaki telefonlarda da yüksek hızlar bulabilirsiniz.

Yine de Apple ve Google gibi birkaç gecikmeli marka var. Örneğin, Pixel 7 Pro’nun tamamen şarj olması 90 dakikadan uzun sürer. Ancak, yeterince dikkatli bakarsanız, pazarınızda kesinlikle ultra hızlı şarj olan telefonlar bulabilirsiniz.

Anket: Telefonunuzun tamamen şarj olması ne kadar sürer?

Teknory