Ant-Man 3: Yönetmen, Kang’ın Thanos’tan daha tehlikeli olduğunu söylüyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T11:15:48 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T11:15:57 Devam filminin yönetmenine göre, Fatih Kang sonunda Ant-Man 3’e gelecek ve Thanos’tan daha büyük bir tehdit. MCU’nun Dördüncü Aşaması (nihayet) bitti. Özellikle Disney + ‘daki televizyon listesinin evrimi ve çoklu evrenin resmi olarak tanıtılmasıyla, seri için radikal bir değişim dönemiydi. Tüm eleştirilerden biri en alakalı görünüyor: uygun […]

Ant-Man 3: Yönetmen, Kang’ın Thanos’tan daha tehlikeli olduğunu söylüyor

Yayınlanan: 2022-12-02T11:15:48

Güncellenmiş: 2022-12-02T11:15:57

Devam filminin yönetmenine göre, Fatih Kang sonunda Ant-Man 3’e gelecek ve Thanos’tan daha büyük bir tehdit.

MCU’nun Dördüncü Aşaması (nihayet) bitti. Özellikle Disney + ‘daki televizyon listesinin evrimi ve çoklu evrenin resmi olarak tanıtılmasıyla, seri için radikal bir değişim dönemiydi.

Tüm eleştirilerden biri en alakalı görünüyor: uygun bir büyük kötünün olmaması. Kuşkusuz, Thanos’un parmak şıklatan zulmünü aşmak için biraz zamana ihtiyacımız vardı, ancak hayranlar yine bir kötü adama aç.

Birkaç ay içinde, bir zamanlar Kalan Kişi olarak bilinen Kang’ın Büyük Titan’dan daha zorlu bir düşman olduğu söylenen Jonathan Majors tarafından çağrılarına cevap verilecek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kang, Ant-Man 3’te Thanos’tan daha büyük bir tehdit

Indiana Jones 5 ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 tanıtıldı – Ant-Man and the Wasp: Quantumania yönetmeni Peyton Reed, Kang’ın Beşinci Aşamanın başlangıcından itibaren MCU üzerindeki etkisi hakkında konuştu.

“5. Aşamaya büyük, büyük bir şekilde başlıyoruz. Bu, Ant-Man ve Wasp’ın şimdiye kadar çıktığı en büyük macera” dedi. Çizgi roman.

“Tuhaf yerlere gidiyoruz ve şimdiye kadar deneyimledikleri hiçbir şeye benzemeyen bir düşmanla karşılaşıyoruz ve buna Thanos da dahildir.

Majors ilk olarak Loki 1. Sezon finalinde Sylvie tarafından öldürülen zaman tutucu He Who Remains olarak göründü ve bölümün kapanış anlarında heykelde görüldüğü gibi kutsal zaman çizelgesinin parçalanmasına ve Kang’ın yükselişine neden oldu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ant-Man 3’te, Kang’ın bu özel türü Kuantum Aleminde mahsur kalır ve Scott Lang’ı (Paul Rudd) eve dönmesine yardım etmesi için görevlendirmek ister. “Loki’deki He Who Remas’ın bizim filmdeki Fatih Kang’dan çok farklı olduğunu düşünüyorum. Varyantlar ama son derece farklı insanlar,” diye açıkladı Reed.

“Kang, zamana hakim olan biri ama enerjisini koruyor. Başa çıkması çok ama çok korkutucu bir karakter. [Ant-Man and Wasp] ilk elden öğrenin.”

Ant-Man and the Wasp: Quantumania 17 Şubat 2023’te sinemalarda. Daha fazlasını öğrenebilirsiniz. burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory