Apple AirPods fırsatı: 99 $ karşılığında bir çift 2. nesil Apple AirPods edinin

25 $ TASARRUF EDİN: 15 Mayıs itibariyle, bir çift Apple AirPods’u (2. nesil) Walmart’ta 124 dolardan 99 dolara satın alabilirsiniz. Bu 25 dolarlık bir tasarruf demektir. Eski kulaklığınızı yeni bir çift yüksek kaliteli kulaklıkla değiştirmeye hazırsanız, şanslısınız demektir. 15 Mayıs itibariyle, Walmart’ta sadece 99 ABD Doları karşılığında bir çift Apple AirPods (2. nesil) kazanabilirsiniz. Bu, […]

Apple AirPods fırsatı: 99 $ karşılığında bir çift 2. nesil Apple AirPods edinin

25 $ TASARRUF EDİN: 15 Mayıs itibariyle, bir çift Apple AirPods’u (2. nesil) Walmart’ta 124 dolardan 99 dolara satın alabilirsiniz. Bu 25 dolarlık bir tasarruf demektir.

Eski kulaklığınızı yeni bir çift yüksek kaliteli kulaklıkla değiştirmeye hazırsanız, şanslısınız demektir. 15 Mayıs itibariyle, Walmart’ta sadece 99 ABD Doları karşılığında bir çift Apple AirPods (2. nesil) kazanabilirsiniz. Bu, orijinal listeleme fiyatından 25 ABD doları tasarruf sağlar.

Apple’ın 2. nesil AirPod’ları, eller serbest “Hey Siri” işlevi ve tek bir şarjla üç saate kadar konuşma süresi dahil olmak üzere birinci sınıf özellikler sunar. Ayrıca, kullanımları son derece kolaydır — kutularından çıkarın, kulaklarınıza takın ve hazırsınız.

Bu AirPod’ların en iyi özelliklerinden biri, kablosuz tasarımları ve iPhone’unuz ve diğer Apple cihazlarınız ile kusursuz bir bağlantı sağlayan Apple’ın H1 çipidir. Daha da güzeli, tomurcuklardan birini yanlışlıkla kaybederseniz, onları bulmak için “Bul” uygulamasını kullanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır).

İster hevesli bir podcast dinleyicisi olun, ister sadece spor salonunda spor yapmak için yeni bir tomurcuk grubu arayın, bu Apple AirPod’lar uygun bir fiyata sağlam bir seçenektir.

Teknory