Apple Home ile senkronize edilmeyen Yale Assure Lock 2 nasıl düzeltilir?

Yale Assure Lock 2, piyasadaki en iyi akıllı kilitlerden biridir, ancak birkaç aksaklık da yok değil. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi, zaman zaman sorunlarla karşılaşılması kaçınılmazdır; bunlardan biri Apple Home’a ​​bağlanma sorunudur. Bu sorunu özellikle sinir bozucu yapan şey, güncelliğini yitirmiş bir iOS’tan akıllı kilidinizdeki bitmiş pillere kadar pek çok suçlunun olabilmesidir. Tüm olasılıkları yönlendirmenize […]

Apple Home ile senkronize edilmeyen Yale Assure Lock 2 nasıl düzeltilir?

Yale Assure Lock 2, piyasadaki en iyi akıllı kilitlerden biridir, ancak birkaç aksaklık da yok değil. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi, zaman zaman sorunlarla karşılaşılması kaçınılmazdır; bunlardan biri Apple Home’a ​​bağlanma sorunudur. Bu sorunu özellikle sinir bozucu yapan şey, güncelliğini yitirmiş bir iOS’tan akıllı kilidinizdeki bitmiş pillere kadar pek çok suçlunun olabilmesidir. Tüm olasılıkları yönlendirmenize yardımcı olmak için burada, Apple Home’a ​​bağlanamayan bir Yale Assure Lock 2’nin nasıl düzeltileceğine ilişkin kapsamlı bir bakış bulunmaktadır.

Yale Assure Lock 2’nizi bu temel sorun giderme adımlarıyla Apple Home’a ​​bağlayın

Neyse ki çoğu kullanıcı, Assure Lock 2’yi yalnızca birkaç saniye içinde Apple Home’a ​​yeniden bağlayabildiğini görecektir. Sorunun en yaygın çözümlerini burada bulabilirsiniz (bunların tümü yalnızca birkaç saniye sürer). Bu adımları kontrol edip uyguladıktan sonra hala sorun yaşıyorsanız, daha ayrıntılı seçeneklere inmeyi düşünün.

  • Telefonunuzun işletim sistemini güncelleyin. Apple güncellemeleri sık sık yayınlar ve yanlış işletim sistemini çalıştırıyorsanız akıllı kilidinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
  • Kilidinizin donanım yazılımını güncelleyin. Bu Yale uygulamasıyla kontrol edilebilir.
  • Yale uygulamasıyla kapınızı kilitleyip açabildiğinizi doğrulayın. Bunu yaparken HomeKit ile senkronizasyon yapmanızı isteyen bir açılır pencere olup olmadığına bakın. Bu genellikle HomeKit’in eve yakın zamanda kurulmuş olması durumunda geçerlidir.
  • iPhone’unuzu yeniden başlatın.
  • Diğer Apple Home cihazlarınızın çalıştığını ve bunun yerel bir bağlantı sorunu olmadığını doğrulayın
  • Yale Assure Lock 2’nizdeki pilleri kontrol edin

Yale

HomeKit’e yeniden bağlanın

Yukarıdaki çözümlerin hiçbiri işe yaramazsa Assure Lock 2 ile Apple Home arasında yeni bir bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz.

Aşama 1: Yale uygulamasını açın ve şuraya gidin: Kilit Ayarları.

Adım 2: Seçme Ana SayfaKitardından seçin HomeKit Aksesuarını Çıkarın.

Aşama 3: Home uygulamasını kontrol ederek kilidinizin kaldırıldığını doğrulayın.

Adım 4: Tekrar dalın Kilit Ayarları Yale uygulamasındaki menü.

Adım 5: Seçme Ana SayfaKit HomeKit’e yeniden bağlamak için talimatları izleyin.

Yale Assure Lock 2’nizi fabrika ayarlarına sıfırlayın

Deneyebileceğiniz son şey Yale Assure Lock 2’nizin fabrika ayarlarına sıfırlanmasıdır. Bunun kilidinizi boş bir sayfaya dönüştüreceğini, ayarlarınızı ve diğer yapılandırmalarınızı kaldıracağını unutmayın.

Aşama 1: Git Kilit Ayarları Yale uygulamasında.

Adım 2: Seçme Fabrika ayarlarıtuşuna basın, ardından tuşuna basarak işlemi onaylayın. Kilidi Sıfırla.

Aşama 3: Home uygulamasını yükleyin ve kilidinizin kaybolduğunu doğrulayın.

Adım 4: Kilidinizi, Apple Home ile senkronizasyon adımları da dahil olmak üzere Yale uygulamasındaki adımları izleyerek ayarlayın.

Editörlerin Önerileri


Teknory