Apple ve YouTube’un Ardından Spotify Wrapped Şimdi Yayında

Spotify uygulamasını açtığınızda, yıl için “Sarmalanmış” özetinizi görüntüleme seçeneğine sahip olursunuz. Bunu yapmak, kendi kişisel müziğinizle desteklenen slayt gösterisi gibi bir Instagram hikayeleri başlatır. Bu özellik yalnızca akış hizmetinin çevrimiçi uygulamasında mevcuttur, bu nedenle PC kullanıcılarının katılmak isterlerse ilgili uygulama mağazalarına gitmeleri gerekir. Yine de belirli bir Spotify hesabında çalınan tüm şarkıları içerir, bu nedenle […]

Apple ve YouTube’un Ardından Spotify Wrapped Şimdi Yayında

Spotify uygulamasını açtığınızda, yıl için “Sarmalanmış” özetinizi görüntüleme seçeneğine sahip olursunuz. Bunu yapmak, kendi kişisel müziğinizle desteklenen slayt gösterisi gibi bir Instagram hikayeleri başlatır. Bu özellik yalnızca akış hizmetinin çevrimiçi uygulamasında mevcuttur, bu nedenle PC kullanıcılarının katılmak isterlerse ilgili uygulama mağazalarına gitmeleri gerekir. Yine de belirli bir Spotify hesabında çalınan tüm şarkıları içerir, bu nedenle dinleyiciler çoğunlukla Bir PC kullanın veya akıllı bir hoparlör, uygulamayı kullanacakları tek şey Wrapped olsa bile, hiçbir şeyi kaçırmaz. Wrapped, “psychedelica”, “indieheads”, “mistik”, “hardcore”, “gururlu” ve “mutlu” gibi terimler kullanarak sabahları, gün boyunca ve akşamları dinlediğiniz müzik türlerini size gösterecek. .”

Kaç kez çaldığınızla birlikte yılın en iyi şarkınız söylenecek. En iyi beş şarkınız ve sanatçınız sanki bir dergi kapağındaymış gibi listelenecek ve sonunda nasıl bir dinleyici olduğunuz ortaya çıkacak. Kullanıcılar ayrıca hesaplarına en iyi 100 şarkıdan oluşan bir çalma listesi ekleme fırsatına sahip olacaklar, böylece boş zamanlarında tekrar dinleyebilirler. Toplam dinleme dakikaları da dahil olmak üzere ortaya çıkan bazı istatistikler, ortalama bir Spotify kullanıcısı ile karşılaştırılır. Böylece, biraz fazla saplantılı bir şekilde mi dinlediğinizi veya Spotify hesabı olan ortalama bir kişiye kıyasla hayatınızın biraz sessiz olup olmadığını anlayacaksınız.

Teknory