Apple Watch Series 8 Amazon’da satışta: 70 $ tasarruf edin

70 $ TASARRUF EDİN: 9 Mart itibarıyla Apple Watch Series 8 (41 mm, GPS)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 329 dolara satışta. Bu, %18’lik bir tasarruf ve önceki haline dönüş anlamına gelir. en düşük fiyat(Yeni bir sekmede açılır). Özellikle baş döndürücü miktarda özelliği küçük bir pakette toplayan en son yinelemelerden biri olan bir Apple Watch ile […]

Apple Watch Series 8 Amazon’da satışta: 70 $ tasarruf edin

70 $ TASARRUF EDİN: 9 Mart itibarıyla Apple Watch Series 8 (41 mm, GPS)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 329 dolara satışta. Bu, %18’lik bir tasarruf ve önceki haline dönüş anlamına gelir. en düşük fiyat(Yeni bir sekmede açılır).


Özellikle baş döndürücü miktarda özelliği küçük bir pakette toplayan en son yinelemelerden biri olan bir Apple Watch ile yanlış gidemezsiniz. Evet onlar olabilmek pahalı ama ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Şans eseri, şu anda indirimde olan ve hemen sahip olmak isteyeceğiniz harika bir model var.

Çekirdek Apple Watch serisinin en yeni yinelemesi olan Apple Watch Series 8, Amazon’da sadece 329 $ karşılığında satışta. Bu 41 mm GPS modeli ve normal fiyatı olan 399 $’dan 70 $ indirimli. Aynı fiyata Midnight veya (Product) RED modelleri arasında seçim yapabilirsiniz, ancak ikisi de hoşunuza gitmediyse, her zaman saat için bir kılıf satın alabilir ve saat bandını değiştirebilirsiniz. İşte! Yeni renkler.

AYRICA BAKINIZ:

Birden fazla MacBook yüzlerce dolar indirimli ve ayrıca bu haftaki en iyi Apple fırsatlarından daha fazlası

Apple Watch Series 8’i genel olarak favori akıllı saatimiz olarak adlandırdık ve nedenini anlamak zor değil. EKG izleme, sıcaklık sensörü ve karşılaşabileceğiniz kazaları izlemek için yerleşik bir jiroskop ve ivmeölçer kullanan düşme algılama özelliği gibi çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, önceki yinelemelerdeki aynı seçenekler büfesine sahiptir.

Yükseltme zamanı geldiyse, koleksiyonunuza eklemek isteyeceğiniz bir sonraki Apple Watch budur.

Teknory