Bir Şok ve Dehşet Soygun Gerilimi, Netflix’in En İyi 10 Listesinde Bir Skor Peşinde

Yash Raj Films aracılığıyla Her türlü gerilim, yayın yapan kitleler için kolay bir satıştır ve Netflix’in izleyici çizelgeleri son zamanlarda seri katil içerikle dolup taşarken, aboneler bunun yerine eski moda güzel bir soygun hikayesine odaklanmak için cinayet ve kargaşaya ara vermeye karar verdiler. ile Kuttey suç hırsızlığının devam eden popülaritesinden en son yararlanan kişi. Başına […]

Bir Şok ve Dehşet Soygun Gerilimi, Netflix’in En İyi 10 Listesinde Bir Skor Peşinde

Yash Raj Films aracılığıyla

Her türlü gerilim, yayın yapan kitleler için kolay bir satıştır ve Netflix’in izleyici çizelgeleri son zamanlarda seri katil içerikle dolup taşarken, aboneler bunun yerine eski moda güzel bir soygun hikayesine odaklanmak için cinayet ve kargaşaya ara vermeye karar verdiler. ile Kuttey suç hırsızlığının devam eden popülaritesinden en son yararlanan kişi.

Başına FlixPatrol, Hint aksiyon oyunu dünya çapında 23 ülkede ilk 10’a girdi ve platformun geri kalan en büyük hitleri arasında ciddi bir zemin oluşturuyor. Şu anda dünya çapında en çok izlenen altıncı uzun metrajlı film olarak sıralanan polisler ve suçlular hikayesinin hafta sonu devam ederken listenin daha da üst sıralarında yer aldığını hayal etmek zor değil.

kuttey
Yash Raj Films aracılığıyla

Mumbai’nin varoşlarında ve çevresinde geçen çapraz geçişli hikaye, birbirlerinden tamamen habersiz üç çetenin gözlerini tamamen aynı puana diktiğini bulur. Hedeflenen yere yüklü miktarda para taşıyan bir minibüs var, ancak üç rakip hırsız benzer bir sonucu gözetlerken, mermilerin ve ihanetlerin uçmaya başlaması uzun sürmez.

Bu yılın başlarında sinemalarda sinemalarda gösterime girdi, Kuttey Netflix Top 10’un üst kademelerinde üstünlük için Hollywood’un ağır hitlerine meydan okuyan en son yabancı dil gerilim filmi olarak sona erdi. ve nispeten basit bir silahlı soygun hikayesi pek çığır açıcı veya çığır açıcı olmasa da, bir izleyicinin kendini kaybetmesi için her zaman sinemanın en kolay alt türlerinden biri olmuştur.

Teknory